Hafta içi her gün Beyaz TV'de ekrana gelen Yeni Baştan programında her hafta gündeme gelen konular izleyenleri şaşırtıyor. Programa bu hafta bir kişinin yaptığı sıra dışı itiraf damga vurdu.

Klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin sunduğu program her hafta işlenen konuları ve konuklarıyla sosyal medyayı sallıyor. Bu hafta programa annesi ve eşinin daha önce birlikteliği olduğunu söyleyen Dersu isimli kadının yaptığı itiraf dikkat çekti.

"Annem Pavyonda Çalışıyordu"

Programa bağlanan ve annesi ve kocasının yıllar önce birlikte olduğunu öğrenen Dersu, anlatıklarıyla Esra Ezmeci başta olmak üzere seyircileri şaşkına çevirdi.

Dersu, "Annem o zamanlar pavyonda çalışıyordu. Çalıştığı dönemde eşimle birlikte olmuşlar. Benim küçük bir kardeşim var, 10 yaşında..." ifadelerini kullandı.

"10 Yaşında Olan Kardeşim Aslında Eşimdenmiş"

Esra Ezmeci o anlarda araya girerek anlatılan olaya dahil oldu.

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

"Anneniz eskiden pavyonda çalışıyordu. Sizin eşinizle birlikte olmuş öyle mi? Siz o zaman evli miydiniz?" diye soran Ezmeci'ye yanıt gecikmedi.

Genç kadın, "Biz o zaman evli değildik. Ben iki sene önce evlendim. Biz nişanlıyken hiç desteklemiyordu. Sebebini anlamamıştım. Sonra öğrendim ki 10 yaşında olan kardeşim aslında eşimdenmiş. Ben yeni öğrendim bu durumu. Ne yapmalıyım?" ifadelerini kullandı.

"Kardeş Aynı Zamanda Üvey Oğlunuz"

Herkesi şok eden o sözler sonrasında Esra Ezmeci duyduklarına inanamadı.

Ezmeci, "Siz daha nişanlıyken bunun söylenmesi gerekiyordu. Eşinizden olan bir çocuk var ortada. Burada işler karışmış. Bu tarz durumlarda yüzleşmeler çok önemli. Ben sizin psikolojik bir tavsiye almanızı öneririm. Ortada bir kardeş var. Kardeş aynı zamanda üvey oğlunuz. Bu çok karmaşık bir süreç" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi