Türkiye’nin ve Kayseri’nin gündeminde yer alan gelişmelerle yakından ilgilenen MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’dan dikkat çekecek paylaşım. Milletvekili Ersoy, zaman zaman söylemleri ve açıklamaları ile gündeme geliyor. Bu defa Türkiye’nin gündeminde yer alan milli futbolcu Merih Demiral ile ilgili neler söyledi? Ersoy, herkesi neye davet etti?

Tartışma Konusu Oldu!

Geçtiğimiz gün oynanan Türkiye- Avusturya EURO 2024 turnuvası maçında çok konuşulacak bir olay yaşandı. Milli takımımız, başarılı savunma oyuncusu Merih Demiral’ın 2 golüyle karşılaşmadan 2-1’lik galibiyetle ayrıldı. Çeyrek finale kalan A Millilerimiz, Türkiye’yi sevince boğarken milli oyuncunun sevinci tartışmalara yol açtı. Merih Demiral, attığı gol sonrası sevincini ‘bozkurt’ işareti yaparak yaşaması, dikkat çekti. UEFA, Demiral’ın gol sevinci hakkında soruşturma başlattı. UEFA’nın bu kararı ülkemizde tepkilere yol açtı. 

Baki Ersoy’dan Merih Demiral Paylaşımları
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, UEFA’nın aldığı karar sonrası tepkilerini dile getirerek milli oyuncuya sahip çıktı. Baki Ersoy, “Yap bir Bozkurt dünya görsün” diyerek Demiral’ın fotoğrafını paylaştı. 

Baki Ersoy 45

Baki Ersoy’dan Davet!
Kayseri Milletvekili Ersoy, son paylaşımında yine Merih Demiral’a yer verdi. Ersoy, Demiral’a destek veren paylaşımının ardından herkesi ‘bozkur’ yapmaya davet ediyorum dedi. Yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafını paylaşarak; “Tüm PKK'lı, Türk düşmanı, FETÖ'cü hainlere, UEFA'ya inat herkesi Bozkurt yapmaya davet ediyorum ! Bütün işbirlikçilere inat, bir Bozkurt yeter! “ ifadelerini kullandı.

Ümit Özdağ’dan Şok İddia: Kayseri’de Suriyeli Bir Sabıkalı, Türk Gencini Bıçaklıyor… Ümit Özdağ’dan Şok İddia: Kayseri’de Suriyeli Bir Sabıkalı, Türk Gencini Bıçaklıyor…

Baki Ersoy 44

Kaynak: Özel Haber