CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin, düzenlenen basın toplantısında, Pınarbaşı üzerinden o isimleri hedef aldı. Kayseri Şeker Fabrikası hakkında neler söyledi? 

2 Haziran’da yenilecek Pınarbaşı seçimlerine 2 gün kala partiler seçim çalışmaları için son kozlarını oynuyor. Resmi olmayan sonuçlara göre 31 Mart’ta CHP adayı Deniz Yağan ile Cumhur İttifakı adayı Memduh Uzunluoğlu arasında çok az bir oy farkı oluşmuştu. 

Kayseri Protokolü Hain Darbe Gecesi İçin Tek Ses Oldu! Kayseri Protokolü Hain Darbe Gecesi İçin Tek Ses Oldu!

CHP İl Başkanlığı binasında düzenlenen basın toplantısında gündem Pınarbaşı’ydı. Yenilenecek seçimler için burada konuşan İl Başkanı Cumhur İttifakı’nı Pınarbaşı üzerinden eleştirdi. Geçtiğimiz hafta Pınarbaşı’nda düzenlenen kahvaltı programında, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Cumhur İttifakı Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Memduh Uzunluoğlu, ilçedeki çiftçiler yer almıştı. CHP’li Keskin, düzenlenen programda Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı hedef aldı. Çitçilere ait olan bir şirketidir diyen Keskin, siyasete malzeme edilmemelidir dedi.

Chp’li Keskin Kayseri Şeker Kimsenin Babasının Malı Değildir! (2)

Yaptığı konuşmada İl Başkanı Feyzullah Keskin, “Tabi siyasiler, belediyeler ve devletin bütün olanaklarını 31 Mart'ta  kullandılar. Pınarbaşı'nda da kullanmaya devam ediyorlar. Bir yere kadar bunu da anlayabilirsiniz. Ama üzüldüğümüz nokta herkesin ortak olduğu şeker fabrikası.

Kayseri Şeker (3) (1)

Kayseri Şeker Fabrikası’nın Yönetim Kurulu Başkanı’nı da bir siyasi gibi gezdirerek orada insanlara vaatlerde bulunulmasını sağlıyorlar. Şeker fabrikası, Kayseri Pancar Kooperatifleri, çiftçilerin şirketidir. Kimsenin babasının malı değildir arkadaşlar” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: Özel Haber