Geçtiğimiz hafta Kayseri'de yaşanan olaylar sonrasında Kayserililer sokaklara çıkmış ancak bazı provokatörlerin ise taşkınlıklarına polis ekipleri anında cevap vermişti. Olayların yaşandığı sırada Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ise vatandaşları sakinleştirmeye çalışması büyük takdir toplamıştı. Vali Gökmen Çiçek'in kriz anını nasıl yönetebileceğini gösteren görüntülerin ardından Vali Çiçek'e bir çok vatandaş hem teşekkür etmiş hemde halkının yanında olduğu için takdirle karşılamıştı. Bugün Vali Çiçek'i ziyaret eden isimlerde teşekkürlerini ileterek sıkıntılı dönemi Vali Gökmen Çiçek sayesinde daha kolay atlattıklarını dile getirdiler.

Vali Cicek Ziyaretler2

Vali Gökmen Çiçek: Kayseri Yine Hep Birlikte

Bakan Kurum'dan Müjde! Ödemelerde Artış Yüzde 49'dan 24'e Düştü Bakan Kurum'dan Müjde! Ödemelerde Artış Yüzde 49'dan 24'e Düştü

Olaylar sonrasında Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'e ziyaretçilerin ardı arkası kesilmezken bugün, spor eğitim ve sanayi camiasından bir çok isim ziyaret etti. Vali Gökmen Çiçek sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, 'Bugün ziyaretimize gelerek Kayseri’mizin birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu ortaya koyan, Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu’muza, Merkez ilçeler muhtarlarımıza, ⁠Yesevi Hareketine, Kayseri Sanayi Odamıza, ⁠Kayseri Ticaret Odamıza, ⁠Kayseri Ticaret Borsamıza, Kayseri Organize Sanayi Bölgemize, ⁠Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgemize, ⁠İncesu Organize Sanayi Bölgemize, MÜSİAD’ımıza teşekkür ediyorum.' açıklamasında bulundu.

Kaynak: ÖZEL HABER