Kayseri halkı Temmuz ayında müziğe doyacak. 10, 12, 13, 16, 17, 18 ve 19 Temmuz tarihlerinde birçok ünlü sanatçı Kayseri’ye akın edecek. 

Kayseri Yıldızlar Geçidi Olacak! Ünlü Sanatçılar Akın Ediyor!

Eski Tadım Yok Artık, Yılan Dağına Kar Yağmış, Yar Yemin Olsun, Sebepsiz Boş Yere Ayrılacaksan, Beni Böyle Kabul Et, Tükendim gibi birçok şarkıya imza atan ünlü sanatçı Aycan Öner yanık sesi ve başarılı performansıyla büyük bir kitlenin dikkatini çekiyor.  Kayseri’ye geleceği konuşulan Öner 10 Temmuz Çarşamba günü Kayseri Quup Lounge da konser verecek. 

Kayseri Yıldızlar Geçidi Olacak! Ünlü Sanatçılar Akın Ediyor!-1

Yar Aşkımız Gizli Kalsın, İsterdim ki Sen Ol Başımın Tacı, Gördün mü Yıllar Geçmiş, Kanlı Felek, Hasret Çektiren Utansın, Gelemedik Be Gardaşım gibi başarılı şarkıları seslendiren sanatçı Tahir Uçar’da Kayseri’ye gelecek isimler arasında yer alıyor. Uçar 12 Temmuz Cuma günü Kayseri Quup Lounge da  konser verecek. 

5Df3511Fc03C0E29Eca92748 (1) (1)

2019 yılında Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla büyük bir patlama yapan ünlü sanatçı Fatih Bulut, Gör Bak, Kurban Olduğum, Vay Aklıma, 15 Kişiye Saldırdım, İçmeden Oy Oy şarkılarıyla şöhretine şöhret kattı. Büyük bir kitlenin dikkatini çeken sanatçının şarkıları YouTube üzerinden milyonlarca dinlendi. Aslen Kayserili olan 40 yaşındaki ünlü sanatçı 13 Temmuz tarihinde Kayseri Quup Lounge da konser vermeye hazırlanıyor. 

Kayseri Yıldızlar Geçidi Olacak! Ünlü Sanatçılar Akın Ediyor!-3

Kayserili Sanatçı Şarkısını Bakın Nereden Esinlenerek Yazmış Kayserili Sanatçı Şarkısını Bakın Nereden Esinlenerek Yazmış

Ünlü Tasarımcı ve Kuaför olan Kemal Doğulu’da Kayseri’ye akın eden ünlüler arasında yer alacak. Modacı kimliğinin yanı sıra birçok şarkıya da imza atan Doğulu Eywallah, Doğulu, Kasma, Üzgünüm, Paranoya, Selfie, Kör Değilim, Aşk Buraya Kadar gibi şarkılara imza attı. İşte Benim Sitilim Yarışmasına damga vuran jüriler arasında yer alan ünlü isim 16 Temmuz’da Kayseri’ye geliyor. Ünlü sanatçı Quup Lounge da sahne alacak.

Kayseri Yıldızlar Geçidi Olacak! Ünlü Sanatçılar Akın Ediyor!-4

Rap müziğinin tanınan isimlerinden Burak King dillere pelesenk olan Yanıyoruz, Toplantı, Eyvallah, Gidesim Var, Koştum Hekime, Bi Sana, Hesap, Güle Güle gibi şarkılarıyla hafızalara kazındı. Başarılı sanatçı 17 Temmuz’da Quup Lounge da Kayseri halkını coşturmaya geliyor. 

 Kayseri Yıldızlar Geçidi Olacak! Ünlü Sanatçılar Akın Ediyor!-5

Para Bizde, Kocam da Kocam, Nerde Yedin Paraları, Geliyor Havalı Geliyor, Altınlarım Dizi Dizi, Çek Tulumbayı, Manken Gibi Gelinim gibi roman havalarıyla adeta hayranlarını coşturan ünlü sanatçı Rumelli Orhan’da Kayseri’ye gelecek isimler arasında yer alıyor. Birçok düğünde çalan şarkılarıyla milyonlarca kez dinlenen sanatçılar arasında yer alan Rumelli Orhan 18 Temmuz tarihinde Kayseri'ye gelerek Quup Lounge da konser verecek. 

Kayseri Yıldızlar Geçidi Olacak! Ünlü Sanatçılar Akın Ediyor!-6

Yaptığı komik videolar ve seslendirdiği şarkılarla milyonlarca takipçiye ulaşan sosyal medya fenomeni PAU’da Kayseri’ye geliyor.  Gerçek adı Ayhan Ulu Olan müzisyen, Var Bir Hayalimiz, Pervane, Haram, Kırmızı Mavi gibi şarkılarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aslen Karslı Azeri Türklerden olan sanatçı 19 Temmuz Cuma günü Quup Lounge da sahne alarak Kayseri’de fırtınalar estirecek. 

Kaynak: Özel Haber