Türkiye genelinde 700’e yakın şubesi, 5000’i aşkın personeli ile hizmet veren kargo şirketine ait olan görüntüler sosyal medyada tepkilere yol açtı. Kayseri’de de 12 şubesi bulunan kargo şirketi çalışanlarının kargo paketlerini, araçlara yükleme esnasında özensiz ve dikkatsiz bir biçimde birbirlerine fırlatması cep telefonu kamerası ile kayda alındı. Eskişehir'de bir vatandaşın çektiği görüntülerde, kargo paketlerinin depo dışında yerlerde olmasına rağmen kargo firmasının çalışanları tarafından umursanmaması sosyal medyada tepkilere yol açtı.

İddiaya göre firma çalışanları 5-6 aydır kargo paketlerini bu şekilde ayrıştırıyor. Görüntüleri çeken vatandaş ise "Kargo çalışanları günlük Batıkent Mahallesi atılan eşyalar kırılan kırılmayan umurlarında değil, bakın. Ve biz kırılan kargo gönderdiğimizde, ekstradan alınan para. Kardeşim, madem bu işi yapmayı sevmiyorsan yapma; seven var, yapabilecek insan var. Bakın, gördünüz mü? Her gün aynı manzara" ifadelerini kullandı.Kayseri’de 12 Şubesi Olan Firmada Skandal Görüntüler!

Kayseri’de Evleri Zarar Gören Suriyelilerin Zararını Kimin Karşılayacağı Açıklandı! Kayseri’de Evleri Zarar Gören Suriyelilerin Zararını Kimin Karşılayacağı Açıklandı!

Çok sayıda paylaşılan görüntülerde, kullanıcılar, gönderilerin altında şikayetlerini dile getirdi. Kayseri’de aktif olarak faaliyet gösteren kargo firması için, internet üzerinden arama yapıldığı zaman firma hakkında bir çok şikayetin yer aldığı görülmekte.

Kargo firmasının skandal görüntülerle ilgili henüz açıklama yapmaması dikkat çekti.

Kaynak: Özel Haber