Kayseri’de 28 yüzme havuzu bakım onarım çalışmaları neticesinde kullanıma hazır hale getirildi.

Kıbrıs Gazisinden Acı Haber Geldi! Kıbrıs Gazisinden Acı Haber Geldi!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi; yaz aylarının gelmesiyle beraber 28 adet yüzme havuzunun bakım, onarım ve temizliğini gerçekleştirerek daha temiz ve güvenli bir şekilde vatandaşlara kapılarını açtı.  

 Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde faaliyet gösteren yüzme havuzlarıyla vatandaşlara hizmet verirken, vatandaşların havuzlardan daha temiz, güvenli ve etkin bir şekilde yararlanabilmesi için  çalışmalar devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanlığı’na bağlı Teknik, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yüzme havuzlarının bakım, onarım ve günlük temizlik çalışmaları, ‘etkin ve kaliteli hizmet’ anlayışı doğrultusunda özenle yürütülüyor.

Ekipler; Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren 28 adet yüzme havuzunun tüm bakım, onarım işlemleri ve kimyasal analizlerini, otomasyon sistemlerinin kontrolünü ve denetimini yaparak vatandaşların havuzları daha temiz, daha güvenli ve daha etkin bir şekilde kullanmaya devam edebilmesi için çalışmalar sürüyor. Aktif olarak kullanıma açılan 28 adet havuzda ek olarak Teknik, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından günlük dezenfektasyon işlemleri yapılarak sıkada sistemi ile 24 saat havuzların takibi gerçekleştiriliyor.

Kaynak: İHA