Asgari ücretin döviz bazında gün geçtikçe azalması, dar gelirlilerin hayat şartlarını zorlaştırdı.

Ünlü Ekonomist Dolar İddialarını Yeniden Gündeme Taşıdı! Servet Transferi Kime Yapılıyor? Ünlü Ekonomist Dolar İddialarını Yeniden Gündeme Taşıdı! Servet Transferi Kime Yapılıyor?

Haberet’te yer alan bir habere göre Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobil markası TOGG otomotiv sektöründeki durgunluğu da fırsat bilerek asgari ücretli vatandaşlar için yeni bir kampanya başlatacağı iddia edildi.

T O G G

Türkiye’nin milli gururu TOGG, asgari ücretli vatandaşlar için yeni bir hamle yaptı. TOKİ evlerinde yapılan satış sistemine benzer bir kampanya başlatan TOGG, araç alacak asgari ücretli vatandaşlar için moral kaynağı oldu.

TOGG, sıfır otomobil almak isteyen dar gelirli vatandaşlara uzun vadeli ve düşük taksitli ödeme seçenekleri sunarak, her kesimin araç almasını sağlayacak. Bu yeni kampanya TOGG’un B-SUV modelinde dar gelirli vatandaşlara uygulanacağı iddia ediliyor.

Kampanyanın detayları ise henüz paylaşılmadı. Ancak iddia edilen yeni kampanya şimdiden Kayseri’de araç alacak vatandaşları sevindirdi.

Kaynak: ÖZEL HABER