Kayseri’de Melikgazi Belediyesi sorumluluğunda olan bölgelerde yol bakım-onarım çalışmaları devam ediyor. Belediye ekipleri bozuk olan yolları onararak, asfaltlama çalışmaları yapılıyor. Bu çalışmalarla vatandaşın daha konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması hedefleniyor.  

Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Melikgazi Belediyesi Gürpınar Mahallesi Uzun Mehmet Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi. 
Son 5 yılda 600 km asfalt yol yaptıklarını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi’mizin ihtiyaç duyulan tüm mahallerinde yol yapım, bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kayseri’de Vefat Eden Öğretmen Camiayı Yasa Boğdu! Kayseri’de Vefat Eden Öğretmen Camiayı Yasa Boğdu!

Kayseri Melikgazi’de Bu Yol Onarıldı! (3)

Melikgazi’de 5 yıl içerisinde 600 km asfalt yol yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Hemşehrilerimize rahat bir ulaşım imkanı sağlamak için belediye olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İhtiyaç dahilinde tüm mahallelerimizi yeni yollarla kavuşturuyoruz. Bu kapsamda Gürpınar Mahallesi Uzun Mehmet Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirmekteyiz. Gürpınar Mahallemize ve Melikgazi’mize hayırlı, uğurlu olsun. Büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah ilçemizin ihtiyaç duyulan mahallerinde asfaltlama, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kayseri Melikgazi’de Bu Yol Onarıldı! (2)

Kaynak: İHA