Sinan Ateş Cinayeti İle İlgili Flaş İddia, Katilin Gizlendiği Yer… Sinan Ateş Cinayeti İle İlgili Flaş İddia, Katilin Gizlendiği Yer…

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kayseri’de de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Detaylar Kayseri Haberimizde…

Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı. Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda 23 Nisan Kutlama Etkinlikleri kapsamında tören düzenlendi.

23 Nisan Deniz Postası.png11

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın coşkulu bir biçimde okunması ile tören başladı. Törenin anlam ve önemine ithafen yapılan konuşmaların ardından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılarak saygı gösterildi.

23 Nisan Deniz Postası.png11.Jpg2

Kayseri Deniz Postası TV mikrofonuna konuşan çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sevinçle kutladıklarını söyledi. Cumhuriyet Meydanı’nın dolup taştığı bayramda çocukların yanı sıra anne ve babalardan bu coşkuya ortak oldu.

23 Nisan Deniz Postası.png11.Jpg2.Png4

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu bayramda çocuklara yönelttiğimiz ‘bayramın kim tarafından armağan edildi’ sorusuna çocuklardan gelen ‘Atatürk’ yanıtı aileler tarafından gurur verici oldu.

Kaynak: Özel Haber