Melikgazi Belediyesi, gençlere verdiği değer ile dikkat çekiyor. Belediye tarafından gençlerin sportif faaliyetlerde bulunması için çalışmalarını sürdürüyor. Melikgazi Belediyesi, ilçede son 5 yılda 18 adet nitelikli futbol sahası kazandırdı.

Kayseri’de Gençleri Sevindirecek Haber! (4)

Cumhuriyet Meydanı’nda Titiz Çalışma! Cumhuriyet Meydanı’nda Titiz Çalışma!

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, gençlere yönelik çalışmaları değerlendirerek; “Melikgazi Belediyesi olarak geleceğimize yön verecek gençlerimizin kültürel, fiziksel, sosyal yaşamda desteklenmesi için var gücümüzle çalışıyor; gençlerimize hak ettikleri değeri veriyoruz. İlçemizde gençlerimize yönelik birbirinden farklı projeleri hayata geçirerek onların gönüllerini kazanmak bizim için mutluluk verici. Bilindiği üzere ilçemize 5 yıl gibi kısa bir sürede rekor hizmetler kazandırdık. Bu hizmetlerin arasında gençlerimize yönelik birçok projeyi hayata geçirdik ve yeni projelerimizi de bir an evvel tamamlayarak hizmete sunmak üzere çalışmalarımız büyük bir gayretle devam ediyor.

Kayseri’de Gençleri Sevindirecek Haber! (3)

Gençlerimizin birçok alanda donanımlı olması, kendine güvenen, kendini geliştiren, sürekli olarak gelişen bireyler olmaları için sportif faaliyetlerin de öneminin yadsınamaz olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda TOKİ Demokrasi, 19 Mayıs, Kocatepe, Kazım Karabekir, Germir, Mimarsinan Fatih, Hisarcık, Gülük, Altınoluk, Yeşilyurt, Danişmentgazi, TOKİ Bahçelievler, Şirintepe ve Battalgazi Mahallerimizde toplam 18 adet futbol sahamız gençlerimizin hizmetine sunulmuş durumda.

Kayseri’de Gençleri Sevindirecek Haber! (2)

Gençlerimiz futbol sahalarımızda hem kaliteli vakit geçirebiliyor hem de enerjilerini doğru kullanarak sağlıklarına özen gösterip kötü alışkanlıklardan uzak duruyorlar. Gençlerimizin spora yönelik faaliyetleri, sporu sevmeleri, ülkemizin adını gururla dünyaya duyurmaları için hizmetlerimize devam edeceğiz. Tüm gençlerimize sağlıklı, başarılı bir hayat diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Kayseri’de Gençleri Sevindirecek Haber! (1)

Kaynak: Kurum Bülteni