Kayseri'de kadınlar sabah sporu ile bir araya gelecek. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen etkinlikte kadınlar sabah sporunda bir araya gelerek hem spor yapacak hemde birlikte vakit geçirecek.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren, sporun ve sporcunun en büyük destekçisi Spor A.Ş. yaptığı faaliyetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin sporda lokomotif kuruluşu Spor A.Ş. kadınları 3 Haziran Pazartesi Günü sabah sporunda buluşturmaya devam edecek.

‘Sabah Sporlarında Buluşalım’ etkinliği

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. yaz ayının kendisini göstermesiyle Kayserililere sporu sevdiren etkinliklerini aralıksız sürdürürken, bu kapsamda ‘Sabah Sporlarında Buluşalım’ etkinliği düzenlenecek.

Buna göre Spor A.Ş. tarafından ‘Haydi Kayseri! Sabah Sporlarında Buluşalım’ sloganıyla her yıl olduğu gibi bu yaz ayında da şehrin farklı noktalarında belirlenen açık alanlarda sabah sporu yapılacak.

Kayseride Kadınlar 7

Kayserililer, alanında uzman eğitmenler eşliğinde hafta içi ve cumartesi günleri her sabah saat 07.15-08.15 saatleri arasında sabah sporlarında güne zinde başlayacak.

Kayserili Sporcu Gül Koşusu'nda Birinci Oldu Kayserili Sporcu Gül Koşusu'nda Birinci Oldu

Ücretsiz katılımın olacağı sabah sporu yapılacak parklar şu şekilde belirlendi: “(Kadir Has Kültür Parkı, Alparslan Parkı, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi, İnönü 2 Parkı, Florya Parkı, Mustafa Cemiloğlu Parkı, Gül Parkı, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, Belsin İsa Yusuf Alptekin Büyük Park)”

Muhabir: KURUM BÜLTENİ