Bakan Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, Kayseri'de kentsel dönüşüm projelerini değerlendirdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Girişi önünde Bakan Özhaseki’yi çiçeklerle karşılayarak, başkanlık makamında ağırladı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin, Başkan Büyükkılıç’a ziyaretinde Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanı Hakkı Alp, ilgili bürokratlar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman ve daire başkanları da bulundu.

 Ziyarette, kentte yapılan, yapımı devam eden ve yapılacak kentsel dönüşüm projeleri ilgili değerlendirmeler yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Ankara’da Kayseri’nin âdeta sesi olan Bakan Özhaseki’ye desteklerinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Ekran Görüntüsü 2024 06 10 103300

 Başkan Büyükkılıç, ‘Şehrimizin geleceği için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Kayseri’mizde hayata geçireceğimiz kentsel dönüşüm projelerini değerlendirdik. Şehrimize yapılan ve yapılacak olan projelerimiz şimdiden hayırlı, uğurlu olsun’ dedi.

 Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, ev sahipliğinden dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür etti ve Kayserililere selam ve sevgilerini yolladı.

Kayseri’de Pazar Yerinde İntihar Girişiminde Bulunan Adama Belediyeden Tepki! Kayseri’de Pazar Yerinde İntihar Girişiminde Bulunan Adama Belediyeden Tepki!

 Bakan Özhaseki de hafta sonu mesaisinde Kayseri’de olduklarını belirterek, kentte hayata geçirecekleri kentsel dönüşüm projeleri hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

Muhabir: ASLIHAN TURAN