Kayseri’de Melikgazi Belediyesi tarafından açılan ve yaz aylarında eğitim vermeye başlayan MELMEK, kayıtlarını almaya başladı. Çocukların yaz aylarında en çok tercih ettiği kursların yer aldığı MELMEK’te 11 alan ve 46 branştan kurslar yer alıyor. 

Yaz tatillerini verimli geçirmek isteyen çocukların her dönem, yoğun ilgi gösterdiği MELMEK için kayıtların başladığını Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu duyurdu. 7-14 yaş grubu çocuklar için açılan MELMEK’te kurslar ücretsiz olarak verilecek. Binlerce öğrenci tarafından tercih edilen yaz kurslarına kayıt yaptırmak isteyen öğrencilere müjdeyi veren Başkan Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak yılın her döneminde birbirinden farklı, renkli kurslarımızla vatandaşlarımıza hizmet sağlıyoruz. Bu yaz çocuklarımızın yazı olacak Çocuklarımız her sene olduğu gibi bu yaz döneminde de birçok alanda hem eğlenecek hem öğrenecek. Spordan sanata, teknolojiden edebiyata 11 alan ve 46 branştan oluşan yaz okullarımız için kayıtlarımız başladı. 

Kayseri Melikgazi Melmek Kursları Nasıl Kayıt Yapılır?

7-14 yaş aralığındaki çocuklarımız için yaz boyunca ücretsiz eğitim vereceğiz. Spor kursları, resim sanatı, etkili yazarlık atölyesi, zeka oyunları, Kur’an-ı Kerim okuma, el sanatları, İngilizce, diksiyon, hızlı okuma, eğitici atölyeler ve daha pek çok branşta eğitim vererek çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmelerine, yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine, dolu dolu bir tatil geçirmelerine olanak sağlıyoruz” diye konuştu.

Bayram Namazı Nasıl Kılınır? – Kayseri’de Bayram Namazı Saatleri Bayram Namazı Nasıl Kılınır? – Kayseri’de Bayram Namazı Saatleri

Başvurular Nasıl Yapılır?
Başvuru detaylarından da bahseden Başkan Palancıoğlu, “Çocuklarımızın eğlenirken öğreneceği, zihinsel ve fiziksel aktivitelerle kendilerini geliştirebileceği yaz kurslarımıza kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için www.melikgazi.bel.tr adresimizi ziyaret edebilir ya da 252 16 61-68 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bütün öğrencilerimizi ücretsiz yaz kurslarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kurum Bülteni