Bünyan Belediyesi’nden Kayserili futbolsever vatandaşlarla müjdeli bir haber geldi. Haberin Detayları Kayseri Haberimizde…

Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin Kayserili futbolsever vatandaşlar için müjdeyi verdi. Daha önce ücretli olarak izlenilebilen Trendyol Süper Lig maçları Başkan Metin’in duyurusu ile artık ücretsiz izlenilebilecek. Sezon sonuna kadar ücretsiz olarak izlenme imkânı olan maçlar Bünyan Spor Tesisleri Yenice Çay Bahçesi’nde hizmete sunulacak. 11 Ağustos 2023 Cuma günü başlayacak olan Trendyol Süper Lig maçları, 19 Mayıs 2024 Pazar günü sona erecek. Bu süre boyunca da Kayserili vatandaşlar Bünyan ilçesi Spor Tesisleri Yenice Çay Bahçesi’nde herhangi bir ücret ödemeden bu hizmetten yararlanabilecek.

‘Tüm Lig Maçları Ücretsiz’

Avusturyalı İsim Ali Çamlı'dan Formayı Aldı! Avusturyalı İsim Ali Çamlı'dan Formayı Aldı!

Bünyan Belediyesi tarafından Kayserili vatandaşlara müjde şu şekilde verdi; “Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin'in talimatı ile Bünyan Sosyal Tesisleri Yenice Çay Bahçesinde sezon sonuna kadar tüm lig maçları ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Keyifli seyirler dileriz”

Kaynak: Özel Haber