ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bu hafta Kayseri'den gelen Sevgil Maraşlı'nın sözleri damga vurdu. 40 yıllık eşi Salim Maraşlı'nın komşusu Rabia'yla kaçtığını söyleyen Sevgil Maraşlı'nın sözleri sonrası stüdyodan alkış yükseldi. 

Kayserili Kadın Müge Anlı’da Konuştu: Stüdyoda Alkış Koptu!

Müge Anlı'nın sunduğu program her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturmayı başarıyor. Programda konuşulan konular, iddialar ve konuklar büyük bir kitlenin dikkatini çekerken bu hafta Kayseri'den kocasını bulmak için gelen Sevgil Maraşlı'nın sözleri dikkat çekti.

'Yuvamızı Yıksınlar Diye mi Getirdiniz' Sözleri Gündem Olmuştu

Kocasının kendisini 2 inekle kandırdığını ve köyde bırakarak uzun zamandır gelmediğini söyleyen Sevgil Maraşlı boşanmayacağını ve Salim Maraşlı'yı süründüreceğini söylemişti. Aynı zamanda programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Maraşlı, Suriyeliler için 'Yuvamızı yıksınlar diye mi getirdiniz' şeklinde tepki göstermişti. 

Stüdyodaki avukata "Hocam kaç sene uzar bu iş, 5 sene,10 sene kaç sene uzar?" diyerek soran kadının sözleri Müge Anlı'yı güldürdü. 

Kayseri'nin Gesi ve Mimsin mahallelerinde evleri olduğunu söyleyen Maraşlı "Gesi benim üstüne, mimsini bana verecek. Yarısını oğlum aldı" ifadelerini kullandı. 

Kayseri Şivesi Programa Damga Vurdu

Aynı zamanda Sevgil Maraşlı'nın Kayseri şivesi de programa damgasını vurdu. 

"Dad dökmez artık" diyen Maraşlı'nın sözlerini Müge anlamayınca stüdyodaki seyirciler 'tadı olamaz' şeklinde düzeltti. 

'Gözüne Biber Gazı Sıktım'

Kocasını basarak videoya çektiğini belirten Maraşlı, "Kendi bana tekme attı bende gözüne biber gazı sıktım. Cenabet gidiyor dedim boynunun köküne vurdum. Onları bastım, videoya çektim" ifadelerini kullandı.

Sevgil Maraşlı aynı zamanda kocasını darp ettiğini anlatırken stüdyodan alkış sesleri yükseldi. 

'Bunu Süremez misin Buradan?'

Arka Sokaklar'ın Yeni Fragmanı Olay! O Karakteri Diri Diri Gömdüler! Arka Sokaklar'ın Yeni Fragmanı Olay! O Karakteri Diri Diri Gömdüler!

Kocasının kaçtığını iddia ettiği Suriyeli Rabia'nın oğlu ise yayına bağlanarak iddiaları kabul etmedi. 

"Annemden karşılık bulamadı, komşum boşanacağız anneni alacağım dedi" diye konuştu. 

Müge Anlı Suriyeli Rabia'ya seslenerek, "Git sen ülkende kısmetini ara" şeklinde sitem etti.

Maraşlı ise o anlarda Müge Anlı'ya "Bunu süremez misin buradan?" ifadelerini kullanarak  yeniden Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. 

Haberin detayları için tıklayınız>>>

Kaynak: Özel Haber