Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor! Çukur’un Efsanesi O İddialı Projeyle Geri Dönüyor!

Kayserili olduğu bilinen ünlü oyuncu Murat Ünalmış geçtiğimiz günlerde Nevşehir Ürgüp'te yeni doğan bebeğiyle verdiği pozla çok konuşulmuştu. Sık sık memleketi Kayseri'ye yolu düşen oyuncu bu kez Nevşehir'de kuzeni Niyazi Ünalmış ile poz verdi. Ünalmış'ın kuzeniyle verdiği poz sosyal medyada dikkat çekti.

Yer gök aşk, bir zamanlar Çukurova, sevda kuşun kanadında, gül cemal gibi dizilerde gösterdiği başarısıyla hafızalara kazınan ünlü oyuncu Murat Ünalmış daha önce yaptığı siyasi paylaşımlarla gündeme gelmişti. Murat Kurum'un seçim torbasını çöpe atması ve kendisine eleştiri yapan bir sosyal medya kullanıcısına verdiği tepkiyle adından söz ettirmişti.

Kayserili Oyuncunun CHP'li Kuzeniyle Pozu Dikkat Çekti!-1

Memleketi Kayseri'de görüntülenen ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Nevşehir'de yeni doğan bebeğiyle verdiği pozla sosyal medyayı sallamıştı. Ürgüp'e gelen Ünalmış'ın memleketi Kayseri'ye de uğradığı söylenirken kuzeninden bir paylaşım geldi.

Kayserili Oyuncunun CHP'li Kuzeniyle Pozu Dikkat Çekti!-2

CHP Kayseri 28. Dönem Milletvekili adayı ve avukat Niyazi Ünalmış kuzeniyle çekindiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, "Murat Ağamla beraberiz..." notunu düştü.

Kaynak: Özel Haber