Dünya Avrupa Günü kapsamında bir çok etkinlik düzenlenecek. Bu etkinliklerden Kayserililer de yararlanabilecek. KTO Kayseri AB Bilgi Merkezi tarafından Avrupa Günü Etkinlikleri kapsamında Kayseri’de ücretsiz konser düzenlenecek.

Emeklilerin Merakla Beklediği İkramiye Ödeme Tarihleri Açıklandı! Emeklilerin Merakla Beklediği İkramiye Ödeme Tarihleri Açıklandı!

Balkan ve Türk ezgilerinin büyüsüne kendinizi kaptıracağınız konserde Avrupalı ve Türk müzisyenlerden oluşan  Haïdouti Orkestrası, sahne alacak.

11 Mayıs(bugün) saat 20.00’de başlayacak konser, Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek.

Konsere tüm Kayseri halkının davetli olduğu paylaşılırken düzenlenecek etkinlikler ücretsiz olacak. KTO Kayseri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kadir Has Kültür ve Sanat Merkez’inde buluşuyoruz. KTO Kayseri AB Bilgi Merkezi’miz tarafından Avrupa günü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Balkan ve Türk ezgilerini uluslararası sahnelere taşıyan Avrupalı ve Türk müzisyenlerden oluşan Haïdouti Orkestrası Konserine davetlisiniz. Ücretsiz Konsere kayıt için lütfen bio daki formu doldurunuz” ifadelerine yer verildi.

Konsere kayıt olmak için aşağıdaki linke tıklayın

konsere kayıt yapmak için tıklayın

Kaynak: haber merkezi