Anadolu Harikalar Diyarı'nda bulunan Mazakaland büyük ilgi görmüş ve her yaz döneminde binlerce Kayseriliyi bir araya getiriyor. Geçtiğimiz günlerde açılan 2.Mazakaland, çocuklar ve gençler için birbirinden farklı oyun alanları sunarken, aynı zamanda uygun fiyatlı ve eğlenceli bir ortam sağlıyor. Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nin içerisinde yer alan bu alan, göletleri, kafeleri, sanat galerileri ve yürüyüş alanlarıyla da her gün Kayserililerin özellikle akşam saatlerinde uğrak noktası oluyor.

Mazakaland14

Kayserililerin Yeni Mekanı Belli Oldu

Türkiye’nin en büyük Millet Bahçesi’nden birisi olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nin içindeki 2. Mazakaland, şehrin sosyal hayatına önemli bir katkı sağlarken hem öğrenciler hemde gençler için önemli bir merkez haline geldi.

Özhaseki Gitti, Yardımcıları Görevden Alındı! İşte Cumhurbaşkanlığı Kararları Özhaseki Gitti, Yardımcıları Görevden Alındı! İşte Cumhurbaşkanlığı Kararları

Mazakaland15

Resmi Açılışı Yapılmadı

2. Mazakaland olarak adlandırılan ve Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’ne ayrı bir hava katan eğlence merkezinde resmi olarak açılışı yapılmasada vatandaşların hizmetine açıldı. Uygun fiyatlarıyla özellikle ailelerin ilk tercihi olan eğlence merkezinde oyuncak bini fiyatı 60-100 TL arasında değişiyor.

Mazakaland33

Kayseri’nin 2. Mazakaland’ı olarak adlandırılan Wecoy Park’ta Fiyat Listesi:

Roller Coster      : 100 TL

Discovery            : 80 TL

Atlı Karınca         : 50 TL

Kule                      : 60 TL

Çarpışan Araba : 80 TL

Airborne             : 80 TL

Tramboline         : 60 TL

Kaynak: ÖZEL HABER