Kayseri merkeze en uzak yerleşim yeri olan Sarız ilçesinden Talas’a geldiler.

Talassss

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kayseri merkeze en uzak yerleşim yeri olan Sarız Damızlık Köyü Şehit Piyade Onbaşı Ahmet Dursun Ortaokulu öğrencilerini başkanlık makamına davet etti.

Kayseri Protokolü Hain Darbe Gecesi İçin Tek Ses Oldu! Kayseri Protokolü Hain Darbe Gecesi İçin Tek Ses Oldu!

Başkan Yalçın, başkanlık makamında kabul ettiği Türkçe Öğretmeni Büşra Ünsal ve beşinci sınıf öğrencileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirerek, belediyenin görevleri ve faaliyetleriyle hakkında genel bilgiler verdi. Başkan Yalçın daha sonra da belediye hizmet binasında yer alan birimleri gezdirerek yapılan çalışmaları öğrencilere anlattı.

Başkan Yalçın ziyaretle ilgili şu şekilde konuştu; ‘Kayseri merkeze en uzak yerleşim yeri olan Sarız Damızlık Köyü Şehit Piyade Onbaşı Ahmet Dursun Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerini ve Türkçe Öğretmeni Büşra Ünsal'ı belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Yolları, bahtları açık olsun. Gözlerinden ve gönüllerinden öpüyorum.’

Mustafa Yalçın, minik ziyaretçilerine çeşitli hediyeler verirken, farklı ve keyifli bir gün geçiren çocuklar da Başkan Yalçın’a kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı minnet duydu.

Kaynak: İHA