Kayseri, son yıllarda gerçekleştirdiği turizm atağı ile turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kayseri’nin Yahyalı ilçesi, doğal güzellikleri ile şelaleriyle, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldi. İlçede bulunan cennetten bir köşeyi andıran şelaleriyle vatandaşların vazgeçilmezi haline Yahyalı, yıl boyunca ziyaretçilerini ağırlıyor.

İçinde bulundurduğu mesire alanları, yürüyüş parkurları ve dinlenme yerleri ile çevre halkının da uğrak noktası haline gelen Yahyalı’da, vatandaşların gereken temizlik ve özeni göstermemesinden kaynaklı olarak oluşan çirkin görüntü dikkat çekiyor. Şehrin turizm cenneti olarak bilinen ve şelaleler diyarı Yahyalı’da çekilen görüntüler tepkilere yol açtı.

Kayseri’de Yahyalı Göksu Şelalesinde Çekilen Skandal Görüntüler Tepki Topluyor! (2)

Çubukharmanı Mahallesi Kamışlık mevkisinde, Göksu Şelalesi yakınlarında ırmak kenarına atılan çöplerin oluşturduğu çirkin görüntüler tepki çekiyor. Vatandaşlar, piknik alanlarının temiz tutulmamasından dolayı bu görüntülere sebep olan insanlara, tepkilerini dile getiriyor.

Kayseri’de Yahyalı Göksu Şelalesinde Çekilen Skandal Görüntüler Tepki Topluyor! (2)

Yahyalı Belediyesi, sorumluluğunda bulunan piknik ve mesire alanları için vatandaşlara gerekli uyarıların yapıldığı buna rağmen pet atıkların ve çöplerin doğal güzelliği kirlettiği görüntülerde görülüyor. Vatandaşlar, bu çirkin görüntülerin Kayseri’ye yakışmadığını dile getirerek çözüm bekliyor.

Deprem Bölgesi Yine Sallandı! Malatya'da Deprem! Deprem Bölgesi Yine Sallandı! Malatya'da Deprem!

Kayseri’de Yahyalı Göksu Şelalesinde Çekilen Skandal Görüntüler Tepki Topluyor! (2)

Özel Haber: Ali Yalçıntaş

Kaynak: Özel Haber