Kayseri’nin göz bebeği yine orası oldu. Kayseri’nin Talas’ı vatandaşlardan yine tam not aldı.

Talas Belediyesi’nin Reşadiye Mahallesindeki eski stat yerinde yaptığı kurban satış ve kesim alanından dolayı besiciler ve vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.

Talas 1

İçerisinde hijyenik koşullarda büyükbaş ve küçükbaş için oluşturulan kesim bölümlerinden güneşliğe, çit ve otlaklardan su, lavabo ve mescid gibi sosyal donatılara kadar her şeyin düşünüldüğü Reşadiye Kurban Pazarı her kesimi memnun etti.

Bayrama sayılı günler kala hareketliliğin arttığı Reşadiye Kurban Pazarı’na kurbanlık küçükbaş alışverişi için gelen İbrahim Tokpınar, ‘Pazar yerinden memnunuz. Yerleşimi güzel. Büyük bir hizmet yapılmış. Daha öncede burada kestik. Yine memnunuz. Belediye başkanımıza teşekkür ederiz’ açıklamalarını yaptı.

Raporlu İlaçlarda Yeni Dönem! Anında Haberiniz Olacak! Raporlu İlaçlarda Yeni Dönem! Anında Haberiniz Olacak!

‘Tek tip çadır ve kalite’

Küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık satıcısı İsmail Bayırbaş da, alandaki hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Talas Belediyesine teşekkür ederim. Her sene herkes farklı bir renkte çadır getiriyordu ama artık burada yapılan tek tip çadır ile kaliteli oldu. Ortam nezih olmuş. Mustafa Yalçın başkana bu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim’ dedi.

Talas

‘Mükemmel bir yer’

Bir diğer satıcı Yunus Canıpek ise, ‘Gerçekten çok mükemmel bir yer. Yani Kayseri’de bir tane Talas. Buradan başkanımıza çok teşekkür ediyorum’ açıklamalarında bulundu.

‘Belediyemizden çok memnunuz’

Bir başka besici Enver Çalışkan, kesim ve satış alanından duyduğu memnuniyeti belirterek başta Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın olmak üzere bütün görevlilere teşekkür etti.

Kaynak: ÖZEL HABER