2023-2024 sezonu dün oynanan maçlarla sona erdi, mutlu sona ise 102 puanla Galatasaray ulaştı. Galatasaray kazandığı bu şampiyonlukla lig tarihinde ki 24. galibiyetini almış oldu. Kayserispor ise iyi başladığı ligde devamını getiremedi sezonu 42 puanla 14. sırada tamamladı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Müyükkılıç'ın ise şu paylaşımı yaptı " 2023- 2024 Trendyol Süper Lig sezonu şampiyonu Galatasaray'ı ve taraftarları gönülden tebrik ederim" paylaşımını yaptı.

Kayserispor'da Bilal Bayazıt Takımda Kalacak Mı? Kayserispor'da Bilal Bayazıt Takımda Kalacak Mı?

Memduh Büyükkılıç

Memduh Büyükkılıç Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası yaptığı şampiyonluk paylaşımı Kayserispor'lu taraftarları sinirlendirdi.Bu paylaşım sonrası Kayserispor'lu taraftarlardan cevap gecikmedi. Kayserispor fan hesabı ise şu paylaşımı yaptı " Spor adamı değilsiniz! Futbol camiasında figür değilsiniz. Kayseri şehrinin belediye başkanı olarak İstanbul takımını tebrik etmek size mi kaldı? Kayserispor’un şampiyon olmadığı yerde kimin şampiyon olduğu umrumuzda değil. Siz İstanbul değil Kayseri bld başkanısınız. AYIPTIR!" paylaşımı gedli.

Muhabir: Emirhan Karapınar