Süper Lig'de son 3 haftaya girilirken Kayserispor'u sezon sonu da zor günler bekliyor. Sezon başlangıcında ve devre arasında transfer yasağını kaldırmak büyük uğraşlar veren Kayserispor'u bekleyen diğer tehlike ise sözleşmesi biten futbolcular...

Lig'de 35. haftanın ardından kümede kalma mücadelesi veren Kayserispor, hafta sonu deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak. Sarı-Kırmızılılar'da bu maçın hazırlıkları tüm hızıyla sürerken dün gelen haber moralleri bozdu. FIFA Kayserispor'a transfer yasağı vermesi üzerine itiraz yapıldı ancak itirazın kabul ediplip edilmeyeceği belirsizliğini koruyor.

5Ks Burak Kopya

8 Futbolcu ile Yola Devam Edilecek Mi?

Gelen transfer yasağı ile 2023-2024 sezonunda büyük sıkıntılar çeken Kayserispor, son anda açtığı yasakla transferleri son ana bırakmıştı.

Gelecek sezonunda planlarını yapan Kayserispor'da sezon sonunda Joseph Attamah, Anthony Uzodimma,  Miguel Cardoso, Stephane Bahoken, Lionel Carole ve Abdulkadir Taştan'ın sözleşmesi sona ererken Kartal Kayra Yılmaz ve Mehdi Bourabia kiralık olarak forma giydiği Kayserispor'a veda edecek.

23 Yaşındaki Oyuncu Kayserispor'a Veda Etti 23 Yaşındaki Oyuncu Kayserispor'a Veda Etti

Kayserispor'da bu süreçte sadece Ali karimi kaleci Bilal Bayazıt ile sözleşme uzatmıştı. Kayserispor Yönetimi, Teknik Direktör Burak Yılmaz'ın vereceği rapor doğrultusunda transfer yapacağı bunun yanında transfer yasağı ile ilgili de gereken adımların atılarak bu yaz döneminde yine kriz yaşamak istemiyor.

Ks Ks Ks S

Kaynak: ÖZEL HABER