Kayserispor'da Murat Duman ile yollarının ayrılmasının ardından Sarı-Kırmızılılar'da Sportif Direktör arayışı sürüyor.

Süper Lig'de son oynanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından yaşanan sıcak gelişmelerin ardından önce Sportif Direktör Murat Duman ardından da Yunus Akbulut ile yollar ayrılmıştı.

Süper Lig'de bitime 5 hafta kala Kayserispor'da Sportif Direktör arayışı devam ediyor. Kayserispor Kulubü Başkanı Ali Çamlı'nın bir kaç isim üzerinde durduğu bu isimlerin daha çok Kayseri'yi bilen Kayserispor'u tanıyan isimler olduğu iddia edildi.

Mustafa Uğur ve Seyit İçgül

Kayserispor O İsimle Orta Sahada Şahlandı! Kayserispor O İsimle Orta Sahada Şahlandı!

Sarı-Kırmızılılar'ın özellikle Kayserispor'un efsane isimlerinden olan Mustafa Uğur ve Seyit İçgül üzerinde durduğu belirtildi.

Mustafa Ugur

Mustafa Uğur yıllarca Kayserispor'da kaptanlık yapmış ve hem Kayserispor hemde Erciyesspor'da Teknik Direktörlük yapmış bir isim. Erciyesspor'da yaşanılan şampiyonlukta büyük payı olan Mustafa Uğur taraftarın gönlünde taht kurmuştu.

Öte yandan Seyit İçgül ise hem futbolculuk kariyerinde hemde menejelik yaptığı takımlarda elde ettiği başarılarla adından söz ettirmişti. Taraftarların özellikle Seyit İçgül'ü istediği iddia ediliyor.

Seyit Icgul

Kayseri Dışından Tek isim Gündemde

Kayseri dışından ise tek isim gündemde olurken o isimde bir dönem Kayseri Erciyesspor'da Genel Menejerlik yapan Reşat Çağan olduğu iddia edildi. Başkan Ali Çamlı'nın ise kararını Pendikspor ile oynanan karşılaşma sonrası vereceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU