Kayserispor'un eski yıldız futbolcusunun adı daha şimdiden farklı takımlarla konuşulmaya başlandı. 2021- 2022 ve 2022-2023 sezonları arasında Kayserispor'da 64 maça çıkan Alman asıllı Türk futbolcu 4 gol 12 asist katkı sağlayarak Kayserispor'un vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştu. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Sarı - Kırmızılılardan olaylı bir şekilde ayrılan Onur Bulut, 1 Milyon Euro karşılığında Beşiktaş'a transfer oldu. Bu sezon Beşiktaş'ta 41 maça çıkan Onur Bulut performansı ile hayal kırıklığına uğrattı. Beşiktaş kariyerinde 49 maça çıkan Bulut 1 gol 4 asistlik katkıda bulundu.

Türkiye, EURO 2024’e 3 Golle Başladı! Arda Güler Açıklamalarda Bulundu Türkiye, EURO 2024’e 3 Golle Başladı! Arda Güler Açıklamalarda Bulundu

Onur Bulut

Onur Bulut'a 3 Talip

Süper ligde 4 farklı takımın formasını giyen Onur Bulut, ara transfer döneminde bu sayıyı 5'e çıkartabilir. Süper Lige yeni yükselen Eyüpspor ve Göztepe'nin iddialara göre Onur Bulut'a talip olduğu duyuruldu. NTV Spor Muhabiri Gürkan Ak'ın haberine göre bir MLS takımı'da Onur Bulut'a talip oldu. Bu 3 takımın Onur Bulut'un durumunu yakından takip ettiğide gelen bilgiler arasında. Onur Bulut'un ise Beşiktaş'la 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

E M M M

Muhabir: Emirhan Karapınar