Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor’da Genel Kurul yapılırken yönetime yeni isimler girmişti. Yurt dışındanda isimlerin olduğu yeni yönetim kurulunda dikkat çeken bir isim yer aldı. Kayserispor’un Berna Gözbaşı’nın ardından yönetimde yer alan ikinci kadın olan Yeşim Akpınar en çok merak edilen yöneticiler arasında yer aldı.

Yeşim Akpınar’dan Mesaj Var

Kayserispor, Samsunspor Karşısına Çıkıyor! Kayserispor, Samsunspor Karşısına Çıkıyor!

Akpınar, Kayserispor'un yönetiminde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, "Bu şehre bir vefa borcumuz var" diyerek taraftarın gönlünde taht kurdu. Akpınar, “Kayseri'nin Sarız İlçesi'ne bağlı Çörekdere köyündenim. Almanya doğumluyum, ama her konuda tam bir Kayseriliyim” diye konuştu.

Kayserispor Yönetiminde Neden Yer Aldı?

Yeşim Akpınar, " Kayserispor'un yönetimine girmemdeki en büyük sebep, vefa borcumun olması. Şehrin en büyük marka değeri Kayserispor'dur. Bu takımın yeri kesinlikle buralar değil. Kayserispor'un Avrupa'da olması gerekiyor. Hep birlikte destek verip, bu takımı yukarılarda oynayan, futbolcu ve altyapı kalitesiyle Avrupa'da her sene ses getiren bir kulüp olması gerekiyor. Kayserispor'a hep birlikte çıkalım" diye konuştu.

Kaynak: ÖZEL HABER