Süper Lig'in 27. haftasında Kayserispor'un kendi evinde oynadığı maçta son dakikalarda bulduğu golle 3-2 kazanamasının ardından şehrin önde gelen isimleri sosyal medyadan tebrik etti.
Her iki takım için alt sıralardan kurtulma adına önemli bir maç olan müsabakadan Kayserispor son dakikada bulduğu golle kazanmasını bildi.

Kayseri Protokolü3

Hollandalı Futbolcu 6 Yıl Hapis Cezası Aldı Hollandalı Futbolcu 6 Yıl Hapis Cezası Aldı

Son düdük çaldığında büyük bir sevinç yaşayan Kayserisporlu futbolcular galibiyeti taraftarlarla kutlarken maçı izlemeye gelen Kayseri protokü ile de galibiyetin mutluluğunu yaşadılar. 
Karşılaşmayı son ana kadar heyecanla tribünden takip eden Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan adayı Memduh Büyükkılıç, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kocasinan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Çolakbayrakdar ve Kayserispor Başkanı Ali Çamlı galibiyetin mutluluğunu yaşadılar.

Kayseri Protokolü

Şehrin önde gelen isimleri sosyal medyadanda muhteşem zaferi kutlayarak Kayserispor'u alınan bu zaferden dolayı tebrik ettiler.

Muhabir: HABER MERKEZİ