Süper Lig’de 38 haftalık periyotta Kayserispor 3 farklı teknik direktörle maçlara çıkarken en çok görev yapan 18 maçla Recep Uçar oldu.

Çağdaş Atan ile Kayserispor Sadece 4 Maça Çıktı

Süper Lig’de sıkıntılı bir sezon geçiren Kayserispor’da 2023-2024 sezonunda 3 farklı teknik direktörle maçlara çıktı. İlk 4 haftada Çağdaş Atan yönetiminde maçlara çıkan Sarı-Kırmızılılar 4 maçta 1 galibiyet 3 beraberlik elde etti. 4 maçta 6 puan alan Kayserispor, Çağdaş Atan yönetiminde 1.5 puan ortalaması aldı.

Cagdas Atan9

2022-2023 sezonunda Kayserispor Çağdaş Atan yönetiminde Süper Lig’de çıktığı 36 maçta 15 galibiyet 5 beraberlik 16 mağlubiyet elde etti. Kayserispor 3 puanı silinmesine rağmen önemli bir başarı elde ederken 47 puanla ligi 9. Sırada tamamlamıştı.

Recep Uçar Sonunu Getiremedi

Çağdaş Atan’ın görevi bırakmasıyla Teknik Direktör olarak Kayserispor’un başına gelen Recep Uçar, iyi bir başlangıç yapmasına rağmen Uçar, ligin sonunu getiremedi. Kayserispor Teknik Direktör Recep Uçar yönetiminde çıktığı 18 maçta 7 Galibiyet 2 beraberlik elde ederken 9 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı. Recep Uçar’ın puan ortalaması ise 1.3 oldu.

Recep Ucar9

Art arda gelen kötü sonuçların ardından Kayserispor’da yönetim Recep Uçar ile yollarını ayırdı.

Burak Yılmaz’ın İlk Deneyimi Kayserispor ile Oldu

Traktör Üzerine Televizyon Kurup Maç İzlediler! Traktör Üzerine Televizyon Kurup Maç İzlediler!

Son olarak futbol kariyeri başarılarla dolu olan Burak Yılmaz Teknik Direktör olarak Kayserispor’un başına getirildi. Burak Yılmaz yönetiminde Kayserispor, sakat ve eksik futbolculara rağmen ligde kalmayı başardı.

Burak Yılmaz33

Burak Yılmaz yönetiminde toplam 16 maça çıkan Sarı-Kırmızılılar bu maçlarda 3 galibiyet 7 beraberlik elde ederken 6 kez de mağlup oldu. Kayserispor Burak Yılmaz ile ligde 16 maçta 16 puan topladı. Burak Yılmaz’ın puan ortalaması maç başına 1  puan oldu.

Kaynak: ÖZEL HABER