Süper Lig’de zor bir sezon geçiren Kayserispor dün oynanan Sivasspor karşılaşması ile lige noktayı koydu. Hem sezon başında hemde devre arasında transfer yasağı nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Sarı-Kırmızılılar yine aynı sorunları yaşamak istemiyor.

Bilal Bayazıt Manchester United Yolcusu Mu? Bilal Bayazıt Manchester United Yolcusu Mu?

Baskan Ali Camlı Konya Macı Sonrası5

Sıkıntılı 2 transfer dönemi geçiren Kayserispor'da, sezonun bitmesiyle birlikte çalışmalara başladı. Konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, yasağın kalıcı olmadığını belirtti.

Bertolacci K11

Futbolculara Ödeme Yapıldı

Kulüpte daha önce yer alan 2 futbolcu nedeniyle ceza geldiğini aktaran Başkan Ali Çamlı, ‘Transfer yasağı kalıcı değil. Daha önce kulübümüzde oynayan oyuncular, isim de vereyim. Denis Alibec, Bertolacci ve iki genç oyuncunun sözleşmesi kulüp tarafından tek taraflı feshediliyor ve bu oyuncular gönderiliyor’ dedi.

Alibec

Bu oyunculara 4 milyon Euro ödeme yapıldığına dikkat çeken Başkan Ali Çamlı, ‘Yapılan ödemeye rağmen, kulüp o dönem tek taraflı fesih yaptığı için 1 yıl ceza verildi. FIFA'ya itiraz yaptık, kabul edilmedi. Biz de İsviçre Federal Mahkemesi'ne başvuru yaptık. Benim ümidim İsviçre Federal Mahkemesi'nin daha doğru karar vereceği" diye konuştu.

Muhabir: Volkan Türkmenoğlu