ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında yine herkesin ağzını açık bırakan bir olay yaşandı. 18 yaşındaki kızları Lamia'yı bulmak için programa katılan bir aile Lamia'nın herkesi sinirlendiren sözleriyle karşı karşıya kaldı.

Kendisinden Yaşça Büyük Patronuna Kaçtı! Sözleri Çileden Çıkardı!-1

Ekranların en sevilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında sular durulmuyor. Hafta içi her gün yayınlanan program yaşanan olaylarla herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyor. Daha önce yasak ilişkilerin ortaya çıktığı programda aynı zamanda bir cinayet itirafı da gerçekleşmiş ve muhabir canlı yayında cesedi bulmuştu. Herkesin şoka uğradığı olayın perde arkasında yaşananlar ise kan dondurdu.

Kızının Bulunması İçin Yardım İstedi

Her bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitleyen programa bu hafta 18 yaşındaki Lamia'nın sözleri damga vurdu.
Müge Anlı'nın programına katılan Naile Sayınkarakaya, 18 yaşındaki kızı Lamia Sayınkarakaya'nın 46 yaşındaki bir kişi tarafından kaçırıldığını iddia ederek Müge Anlı ve yetkililerden yardım istedi.

'Kızımı Yanında Alıkoyuyor'

Sonrasında bu iddiaların arkasını başka bir iddia takip etti. Lamia'nın üniversite sınavına çalıştığı dönem işe girerek çalışmaya başladığı ve dükkan sahibiyle kaçtığı öne sürüldü.

Kızının bulunmasını isteyen anne Naile, "Kızım Lamia, 22 Nisan'da evimizden ayrıldı. 47 yaşındaki Murat adlı kişi, kızımı yanında alıkoyuyor. Kızıma ulaşamıyorum, hiçbir şekilde. Kızım evden ayrılırken, 'Anne, sizin başınızı belaya sokmak istemem' dedi" ifadelerini kullandı.

Kendisinden Yaşça Büyük Patronuna Kaçtı! Sözleri Çileden Çıkardı!-2

'Hata Olduğunu Yaşayıp Görmek İstiyorum'

Müge Anlı genç kızı bulmak için çalışma başlattı. Anlı'nın çabaları sonuçsuz kalmadı.

Kısa sürede bulunan Lamia programa katılarak kendisinden yaşça büyük patronuyla kaçtığını kabul ederek "Murat'ı seviyorum ve bunu kabullenmelerini istiyorum" dedi.

Ailesinden anlayış bekleyen Lamia, "Hataysa bile hata olduğunu yaşayıp görmek istiyorum" diyerek herkesi sinirlendirecek ifadeleri kullandı.

Önceki günlerde telefon bağlantısında 37 yaşında olduğunu söylediği Murat'ın bugün 35 yaşında olduğunu söyleyen Lamia'ya annesi karşı çıktı. Murat'ın 50 yaşında olduğunu savundu.

Uyuşturucu Madde Kullanmadıklarını İddia Etti

Aynı zamanda Müge Anlı, bahsedilen Murat adlı şahsın uyuşturucu madde kullandığı ve sabıkası olduğunu söyleyerek genç kızı gerçeklerle yüzleştirmeye çalıştı.

O Kavga Bir Döneme Damga Vurmuştu! Yıllar Sonra Barıştılar! O Kavga Bir Döneme Damga Vurmuştu! Yıllar Sonra Barıştılar!

Lamia ise iddiaları reddederek Murat'ın uyuşturucu madde kullanmadığını ve kendisinin de bu işe bulaşmadığını söyledi. Arabada bulunan maddeninArabada bulunan maddenin ise başkasının olduğunu ifade etti.  Müge Anlı’nın ikna çabaları yetersiz kaldı. 

Bir Başka Annenin Sözleri Duygulandırdı

Aynı zamanda programda yaşanan bir olay izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Kızı kayıp olan bir başka anne Lamia'yı  “Git bi annene sarıl belki ben buradan kızımın ölüsünü alacağım” diye ağlayarak annesine getirdi. Yaşananlar izleyenlerin içini acıtırken Lamia'nın annesinden uzak durmaya çalışması büyük tepki çekti. 

Kaynak: Haber Merkezi