Kısmetse Olur yarışmasının tanınan isimlerinden Eslem Sena Nur 3 kadın tarafından saldırıya uğradı. Kan revan içinde kalan yarışmacının o görüntüleri herkesi dehşete düşürdü. 

Kısmetse olur Yarışmacısı Saldırıya Uğradı! Kan Revan İçinde Kaldı!-1

Eslem sena Nur bir dönem YouTube üzerinden yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasında yer aldı. Yarışmacıların hem paylaşımları hem de özel hayatları gündeme gelirken Eslem Sena Nur’da dikkat çeken isimler arasındaydı. Yarışmadan elenip daha sonra ise geri dönüş yapan ünlü isim o dönem güzelliğiyle dikkat çekti. 

Kısmetse olur Yarışmacısı Saldırıya Uğradı! Kan Revan İçinde Kaldı!-4

‘Merdivenden Aşağı İttiler’

Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor? Kayserili Ünlü İsimden Olay Yaratan 15 Temmuz Yorumu! Hayırdır Ne Selası Okunuyor?

Kısmetse Olur Eslem korkunç bir saldırıya maruz kaldı. Yarışmacı oturduğu kafede 3 kadının saldırısına uğradı. Kan revan içinde kalan Eslem’in o anlarını paylaşan arkadaşı şu ifadeleri kullandı:

"3 kız Eslem'e saldırdı ortada hiçbir şey yokken. Dikiş atıldı alnına, her yeri kan revan içinde. Merdivenden aşağı ittiler”

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 07 09T151109.370 (1)

‘Kumpas Olduğunu Düşünüyorum’

Eslem Sena Nur ise daha sonra sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoda olaya şu şekilde açıklık getirdi:

"Kız arkadaşımla beraber mekândaydık. Eve dönmek için taksi çağırdık onu beklerden de lavaboya gittim. Benim arkamdan da 3 tane kız girdi. Kumpas olduğunu düşünüyorum" 

Kısmetse olur Yarışmacısı Saldırıya Uğradı! Kan Revan İçinde Kaldı!-3

‘Kafama da Çakı Soktular’

Yaşadığı korkunç anları tek tek anlatan yarışmacı  sözlerinin devamında ise şunları söyledi:

“Lavaboda üstüm müsait değilken kapıyı iteklemeye çalıştılar. Çıktığımda da benimle münakaşaya girdiler. Nedense... Dayak yiyeceğimizi anladım çünkü bir tane kızın elinde çakı vardı. Orada bana saldırmaya kalktılar ben kaçmaya çalıştım. Beni orada biraz patakladılar. 2 tane kız beni yatırım mahvettiler. Kafama da çakı soktular. Daha sonra beni merdivenden attılar. Kafamda 12 dikiş var. Her şerde bir hayır vardır diyelim. Şu an karakoldayım. İfadesi alınıyor arkadaşın. Ne gerek vardı bunlara" 

Kaynak: Haber Merkezi