Show TV ekranlarına damga vuran Kızılcık Şerbeti her bölümüyle gündemde kalmaya devam ediyor. Cuma akşamları ekranda fırtınalar estiren dizide kaos eksik olmuyor. Kızılcık Şerbeti’nde Rüzgâr karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı’nın diziye veda edeceği konuşulurken aynı zamanda 4 ismin daha kadrodan çıkarılacağı öğrenildi. 

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!-2

Bahar Dizisini Geride Bıraktı

Oyuncu Kadrosunda Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Feyza Civelek, Ceren Karakoç, Serkan Tınmaz gibi önemli isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti ekran serüvenine hız kesmeden devam ediyor. 2. Sezon onayı alan dizi başladığı günden bu yana büyük övgüler alarak yükseliş yaşayan bahar dizisini reytinglerde solladı. Geçen hafta AB Sosyoekonomik Statü'de Demet Evgar'ın başrolünde yer aldığı 'Bahar' dizisini geride bırakan Kızılcık Şerbeti sahneleriyle de sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!-3

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

4 İsim Daha Kadroya Veda Edecek

Sahneleriyle büyük yankı uyandıran 'Kızılcık Şerbeti’ dizisinde dikkat çeken bir olay daha gündeme geldi. Sezon finalinden diziden sonra Sönmez Arslan’ı canlandıran oyuncu Aliye Uzunatağan’ın ve Rüzgar karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı'nın yanı sıra 4 ismin daha ayrılacağı öğrenildi. 

Kızılcık Şerbeti’nin Umut’u İddialara Yanıt Verdi

Son zamanlarda oyuncu göçü yaşayan dizinin kadrosunda eksilmeler yaşanırken aynı zamanda Kızılcık Şerbeti’ne veda edecek 4 oyuncunun kim olacağı da merak konusu oldu. Diziden ayrılacak olan 4 kişi hayranlar arasında tartışma konusu yaratırken belli teoriler üretilmeye başlandı. Konuyla ilgili her kafadan bir ses çıkarken mikrofonlar Kızılcık Şerbeti’nin önemli oyuncularından biri olan Serkan Tınmaz’a çevrildi. 

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!-1

‘Kadrodan Çıkarılmak Gibi Bir Şey Olursa Üzülürüm Tabii’

Kızılcık Şerbeti’nde Nursema’nın eşi Umut’a hayat veren Serkan Tınmaz Magazin Burada'nın sorularına yanıt verdi. 
İddialar hakkında konuşan Tınmaz sözleriyle hayranlarının akıllarını karıştırdı.

Tınmaz,  "4 kişinin diziden ayrılacağı iddia ediliyordu. Bunların içerisinde siz de var mıydınız?' sorusuna "Daha dizi bitmedi devam ediyor. Yenilikler gerekli her zaman bu uzun bir yolculuk yani şu an için hiç bir bilgimiz yok. Ben ekiple çalıştığım için mutluyum kadrodan çıkarılmak gibi bir şey olursa üzülürüm tabii" yanıtını verdi.

Ekibe kimlerin veda edeceği ise bu hafta belli olacak.

Kaynak: Haber Merkezi