Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Kızılcık Şerbeti’nde yaprak dökümü başlıyor. Kadroya birçok oyuncu veda ederken dizinin yayınlanan 65. bölüm fragmanı da sosyal medyanın diline düşmeyi başardı. 

Kızılcık Şerbeti'nde Yaprak Dökümü! Fragman Yine Deliye Döndürecek!-2

Oyuncu Skandalları Dizinin Atmosferini Değiştirdi

Show TV ekranlarına damga vuran Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizi konusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ve karakterleriyle de gündemden düşmüyor.  Müjde Uzman, Feyza Civelek ve Sıla Türkoğlu’nun özel hayatında karıştığı skandallar sonrası dizinin kadrosundan da birer birer eksilmeler yaşanması hayranları şaşırtmaya başladı. Dizinin atmosferinde yaşanan değişiklikler sonrası hikayenin nereye varacağı merak konusu oldu. 

Kızılcık Şerbeti'nde Yaprak Dökümü! Fragman Yine Deliye Döndürecek!-2

Yeni Bölümden Önemli Detaylar Geldi

Melis Civelek'in kaleme aldığı ve Ketche'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Kızılcık Şerbeti'nin heyecanla beklenen 65. bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu.  Dizide Görkem ve Ömer’in ilişkisinin ortaya çıkması büyük bir deprem etkisi yaratırken bunu kanıtlamaya çalışan bir Nilay seyirci karşısına çıkıyor. Fatih’in inatla bu gerçekle yüzleşmemesi seyirciyi kızdırırken dizinin hikayesinin daha da karmaşık hale geleceği konuşuluyor. Pembe ve Görkem arasındaki gerginlik, Nilay'ın da dahil olmasıyla daha da büyüyor. 

Megastar Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi! Megastar Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!

Kızılcık Şerbeti'nde Yaprak Dökümü! Fragman Yine Deliye Döndürecek!

Rüzgar Diziye Veda Ediyor

Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturmaya devam ediyor. Aynı zamanda hikayesiyle seyirciyi içerisine çeken dizide ayrılık yaşanmaya da devam ediyor. 
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kızılcık Şerbeti’ne “Rüzgâr” karakteriyle dahil olan ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı da veda etmeye hazırlanıyor. Başarılı oyuncu vedası öncesi yeni bir anlaşmaya imza attı.

Kızılcık Şerbeti'nde Yaprak Dökümü! Fragman Yine Deliye Döndürecek!-1

Yaz Boyunca Fenomen Yarışmayı Sunacak 

Ünlü oyuncu 9 yıl aradan sonra tekrar ülkemizde yayına başlayan CNBC-e’de ekrana gelecek olan İngiltere’nin fenomen yarışma programı “Letterbox Türkiye”yi sunacak. Yiğit Kirazcı yarışmayla yaz boyu ekranda olacak."

Kaynak: Haber Merkezi