Show TV ekranlarında izleyicileri etkileyen Kızılcık Şerbeti dizisindeki bir sahne, sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu sahne, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da dikkatini çekti. Koca, paylaşımında sahne için teşekkür etti.

Her Sahnesi Yorum Yağmuruna Tutuluyor

Son dönemlerin en merak edilen ve ilgiyle takip edilen dizileri arasında yer alan Kızılcık, sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Kaos, entrika ve heyecan fırtınasının yaşandığı dizi, her kesimin dikkatini çekiyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla yayınlandığı ilk günden beri yakın takibe alınan dizinin birçok sahnesi hayranlar tarafından yorum yağmuruna tutuluyor.

Onaylı Randevu Sistemi Konusunda Bilgi Verildi

Son günlerde oyuncuların adının karıştığı skandallarla anılan dizi, bu sefer farklı bir konuyla anıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dikkatini çeken dizide hastaneye giden Sevilay'ın Onaylı Randevu Sistemi konusunda seyircilere bilgi verdiği sahne sosyal medyada gündem oldu. Sevilay'ın sıra beklemeden doktoruyla görüştüğünü vurgulaması büyük dikkat çekti.

'Onaylı Randevu Dedikleri Sistem Tıkır Tıkır İşliyor'

Söz konusu sahnede Kıvılcım'ın annesi rolünü oynayan Sönmez'in yanına gelen Sevilay şu ifadeleri kullandı:

"Valla hiç bekletmeden aldılar doktorun yanına yani bu onaylı randevu dedikleri sistem tıkır tıkır işliyor. Hatta gelemeyecekleri için bir önceki akşamdan saat 8'e kadar randevularını iptal ederlerse başkalarına da yer açılıyor"

Kızılcık Şerbeti'ndeki O Sahne Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı Harekete Geçirdi!

'Dizilere Kadar Konu Olmaya Başladı'

Sönmez ise 'Hayatta güzel şeyler de olsun' diyerek bu konuşmayı destekledi.

Sağlık'taki bu sistemin kısaca özetlendiği ve bilgi verildiği sahneye Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sessiz kalmadı.

Koca, sosyal medya hesabı üzerinden bir teşekkür mesajı yayınlayarak şu ifadeleri kullandı:

Ünlü Oyuncunun Oğlu Cinsiyet Geçiş Sürecine Girdi! Son Hali Olay Yarattı! Ünlü Oyuncunun Oğlu Cinsiyet Geçiş Sürecine Girdi! Son Hali Olay Yarattı!

"Onaylı Randevu Sisteminin sonuçları dizilere kadar konu olmaya başladı. Çözüm her zaman ilgi görür. Teşekkür ederiz"

Kaynak: Haber Merkezi