O Pozunu En Son 2016'da Vermişti! Sibel Can'a Yaz Geldi! O Pozunu En Son 2016'da Vermişti! Sibel Can'a Yaz Geldi!

Sezon finaliyle ekranlara damga vuran Kızılcık Şerbeti'nin şaşırtıcı kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. Herkesin merak ettiği heyecan ve kaos dolu o sahnelerin nasıl çekildiği ifşa edildi. Bu kez de dizide Kıvılcım karakterine hayat veren ünlü oyuncu Evrim Alasya sezon finalinden kamera arkası görüntüleri paylaştı. Paylaşımındaki detaylar dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti'nin Kaotik Sezon Finali'nin Kamera Görüntüleri Olay Oldu!-2

Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör ve Barış Kılıç gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı fenomen dizi Kızılcık Şerbeti sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Fakat büyük ses getiren ve sosyal medyanın gündemine oturan dizinin yankıları hala devam ediyor.

0X0 1717761218244 (1) (1) (1) (1)

Daha önce paylaşılan kamera görüntülerinde Özge Özacar'ın hayat verdiği Görkem ve Barış Kılıç'ın canlandırdığı Ömer karakterinin yasak ilişkisinin ortaya çıktığı sahne sosyal medyayı sallamıştı. Aynı zamanda Doğukan Güngör'ün hayat verdiği Fatih karakterinin Görkem'in kapısını yumruklayarak içeriye daldığı sahnenin görüntüleri sızdı ve gündem oldu.
Ailenin karıştığı ve ortalığın adeta alev aldığı sahneye dair yeni görüntüler ortaya çıktı.

0X0 1717761215657 (1) (1)

Ünlü oyuncu Evrim Alasya sezon finaline dair yaptığı kamera arkası paylaşımıyla adından söz ettirdi. Paylaşılan o anlara yorum yağarken Pembe karakterine hayat veren ünlü oyuncu Sibel Taşçıoğlu'nun halleri büyük dikkat çekti.

Kızılcık Şerbeti'nin Kaotik Sezon Finali'nin Kamera Görüntüleri Olay Oldu!

Kızılcık Şerbeti ekibinin bu görüntülerine sosyal medyada: "Harika oyunculuklar, harika senaryo", "Çekerken eğleniyorlar" gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi