Kış aylarında bir çok organizasyonun yapıldığı Erciyes’te yaz aylarında ise bir çok takım Erciyes’i tercih ediyor. Futbolda yeni sezon öncesi takımlar kamp çalışmalarına başlarken Süper Lig takımlarından Konyaspor ve TFF 1. Lig ekiplerinden Ankaragücü Kayseri’ye gelecek. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde lige hazırlanacak olan Konyaspor ve Ankaragücü kamp için Kayseri’yi tercih etti.

Kamp Merkezi 333

Ali Koç: Vicdanınızı Rahatsız Etmiyor Mu? Ali Koç: Vicdanınızı Rahatsız Etmiyor Mu?

Konyaspor’un Tercihi Kayseri oldu

Konyaspor Kulübü Kayseri’ye geleceğini sosyal medya üzerinden duyurarak şu ifadelere yer verdi, ‘Konyaspor'umuzun, Süper Lig 2024-25 Sezonu hazırlıkları kapsamında gerçekleştireceği 1. ve 2. etap kamp programı belli oldu. Takımımız, 1 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00’da Kayacık Tesisleri’mizde toplanacak. 6 Temmuz Cumartesi gününe kadar Konya’da hazırlıklarına devam edecek takımımız, 7 Temmuz günü izinli olacak. Konyaspor'umuz, 8 Temmuz Pazartesi günü ise Kayseri'de toplanacak ve ikinci etap kamp çalışmalarına Erciyes Kamp Merkezi'nde başlayacak. Takımımız, 19 Temmuz Cuma gününe kadar hazırlıklarını Kayseri'de sürdürecek ve burada 1 hazırlık maçı oynayacak. Takımımız, Kayseri’de yapacağı kampın ardından 2 gün izinli olacak.’ denildi.

Kamp Merkezi4

Ankaragücü 2. Etap Hazırlıklarını Kayseri’de yapacak

TFF 1. Lig takımlarından Ankaragücü Beştepe’de 30 Haziran günü ilk etap çalışmalarına başlayacak. Başkent temsilcisi ikinci etap kamp çalışmalarını Kayseri’de yapacak. Ankaragücü 15-28 Temmuz tarihleri arasında Erciyes Yüksek İrtifa kamp merkezinde ligin son hazırlıklarını yapacak.

Editör: Volkan Türkmenoğlu