Kayseri’nin Sarız ilçesi Büyük Söbeçimen Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan ve Kayseri merkez de yaşayan Rıdvan Kocaoğlu’nun kızı Hiranur Kocaoğlu, hayatını kaybetti. Küçük Hiranur’un ölümü ailesi, sevenleri ve Sarız halkını yasa boğdu.

Hiranur Kocaoğlu için yarın Hulusi Akar Cami’nde cenaze töreni düzenlenecek. Kocaoğlu, burada kılınacak cenaze namazı sonrası Erkilet Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

I M G 20240702 W A0105

Naci Görür'den 11 İl İçin Kritik Uyarı! Deprem Üretmeye Devam Edecek! Naci Görür'den 11 İl İçin Kritik Uyarı! Deprem Üretmeye Devam Edecek!

Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu’da küçük Hiranur’un ölümü sonrası sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınladı. Eroğlu paylaşımında, “Büyük Söbeçimen Mahallemizden Kayseri’de ikamet etmekte olan Ali Kocaoğlu’nun torunu Rıdvan Kocaoğlu’nun kızı Hiranur Kocaoğlu vefat etmiştir. Cenazesi yarın Hulusi Akar Cami’nde kılınacak öğle namazından sonra Erkilet Mezarlığı’nda defnedilecektir. Yavrumuza Allah’tan rahmet, sevenlerine ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber