Kayserispor 2024-2025 sezonu çalışmalarına 4 Temmuz itibari ile başladı. 2 Dönemlik transfer yasağı bulunan Sarı-Kırmızılılarda rota iç transfere döndü. Kadrosunu büyük ölçüden koruyan Kayserispor yönetimi büyük bir başarı sağladı. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı geçmiş dönemlerde kalan borçları kapatıp yasağı kaldırmaya çalışıyor. Kulübe geldiğinden bu yana canla başla çalışan Ali Çamlı çok yüklü bir borç kısmınıda kapatmayı başardı.

Miguel Cardoso, Bilal Bayazıt, Gökhan Sazdağı gibi isimlerle tekrardan anlaşan yönetim yıldızlarını korudu. Mehdi Bourabia, Lionel Carole gibi isimlerle hala anlaşamayan Kayserispor yönetimi oyuncuları ikna etmeye çalışıyor. İddialara göre Mehdi Bourabia ile Kayserispor yönetimi anlaşsada ufak pürüzler kaldı.

Yjuk

Kayserispor’da Yasak Kalkıyor Mu? Ali Çamlı’dan Heyecanlandıran Açıklama! Kayserispor’da Yasak Kalkıyor Mu? Ali Çamlı’dan Heyecanlandıran Açıklama!

Lionel Carole Geliyor Mu?

3 Sezondur Sarı-Kırmızılı formayı terleten Lionel Carole sol bekin vazgeçilmez ismi oldu. 33 yaşındaki futbolcunun geçtiğimiz sezon Kayserispor ile sözleşmesi sona erdi. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı Carole ile anlaşmak için Fransa'ya gitmişti. Yapılan görüşmelerde herhangi bir sonuç çıkmadı. 

Kaynak: ÖZEL HABER