Şarkıları ve sahne şovlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Tarkan, bu sefer de yeni albümüne ödediği servetle ağızları açık bıraktı. 

Uzun Süredir Ortalarda Yoktu! Ünlü Oyuncu O Ülkede Restoran Zinciri Satın Aldı! Uzun Süredir Ortalarda Yoktu! Ünlü Oyuncu O Ülkede Restoran Zinciri Satın Aldı!

Mega Star Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!-1

Yeni Albüm Hazırlıklarına Başladı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla şu aralar magazin dünyasının üst sıralarında yer alan Megastar Tarkan, yeni albüm hazırlıklarına başladı. 

Şarkılarıyla sahnelerin tozunu dumana katan sanatçı, her albümüyle zirveye çıkmayı başarıyor. Yıllardır eskimeyen şarkıları hala dilden dile dolaşan ünlü şarkıcı, bu sefer başarısı ve sahne performansıyla değil başka bir konuyla gündeme geldi. 

Mega Star Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!-2

'Gece Gündüz Stüdyolardayız'

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz aylarda stüdyoda albüm hazırlığı yaptığı anları paylaşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Albümün mixleri için Utku Ünsal kardeşimle gece gündüz stüdyolardayız. Az kaldı" 

Mega Star Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!-3

Albüm İçin Birçok Aranjör Çalıştı

Prodüktörlüğünü Tarkan'ın üstlendiği 'Kuantum 51'de bu kez birden çok aranjör yer aldı. Aynı zamanda besteci Ozan Çolakoğlu'nun dört şarkıda düzenleme yaptığı ortaya çıktı. Ayrıca albümde İskender Paydaş, Ateş Berker Öngören, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer, Mert Kemancı düzenlemeleri de yer aldı. 

Mega Star Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!-4

Albüm İçin 20 Milyon TL Ödedi

Tarkan'ın 7 yıl sonra çıkardığı bu albüm için servet ödediği ortaya çıktı. Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, ünlü sanatçı 11'inci albümü 'Kuantum 51' için tam olarak 20 milyon TL harcadı.

Mega Star Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!-5

En İddialı 4 Stüdyoyu Kapattı

Bütçenin yüksek olmasının sebebi ise sonra ortaya çıktı. Tarkan'ın bu kadar masraf yapmasının sebebinin ise en iddialı 4 stüdyoyu eş zamanlı olarak kapatması olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: Haber Merkezi