Süper Amatör Küme'de geçtiğimiz sezon Yahyalıspor'u çalıştıran ve şampiyonluk sevinci yaşayan Mehmet Susamış'ın yeni adresi yine Süper Amatör ekibi oldu.

2024-2025 sezonunda Kayseri Süper Amatör Küme'de mücadele verecek olan Hacılar Erciyesspor’un yeni Teknik Direktörü belli oldu. Hacılar Erciyesspor yönetimi dün yapılan imza töreni ile Teknik Direktör Mehmet Susamış ile resmi sözleşmeye imza attı. Uzun yıllardır Kayseri'de antrenör olarak görev yapan tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Susamış, geride kalan sezon Yahyalıspor’da şampiyonluk yaşadı.

Hacılar Erciyesspor'da Yeni Dönem Başlıyor

Hacılar Erciyesspor Kulübünden yapılan açıklamada, “Yeni sezonda Teknik Direktör Mehmet Susamış ile anlaşmış bulunmaktayız. Anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz. Hacılar Erciyesspor olarak yeni sezondan umutluyuz.

Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var! Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var!

Hacılarımızı bir futbol ve spor merkezi yapma çalışmalarımıza ara vermeden gayretle devam ediyoruz. Hacılarımızın ve Kayseri'mizin gençlerine ve çocuklarına güzel tesislerimizde deneyimli ekibimizle en güzel şekilde spor hizmeti eğitimi sunmaya gayret etmek amacı ile çıkmış olduğumuz bu yolda, elimizden gelen ne varsa yapacağız. Amacımız hem spor faaliyetlerinde başarılar elde etmek hem de gençlerimize sahip çıkmak olacaktır” denildi.

Muhabir: İHA