MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, çeşitli temaslar ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Ankara’ya gitti. Burada gerçekleştirdiği ziyaretler içerisinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle olan görüşme en önemlisi  oldu.

Ankara’da MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden İl Başkanı Seyit Demirezen, o buluşmadan çok dikkat çekecek fotoğraf paylaştı. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Demirezen, “Türk Dünyası’nın Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek emir ve talimatlarını aldım.

Mhpli Seyit Demirezen Devlet Bahçeli (1)

MHP'li Eski Başkandan Dikkat Çeken Açıklama! 'Her Zaman Emrindeyim' MHP'li Eski Başkandan Dikkat Çeken Açıklama! 'Her Zaman Emrindeyim'

Liderimiz 31 Mart ve 2 Haziran seçim sürecinde fedakârlıkla çalışan her bir ülküdaşımıza teşekkürlerini ve selamlarını iletti” ifadelerini kullandı.

Demirezen, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile olan fotoğrafın altına “Allah ömrüne bereket versin Liderim. Daima bir adım arkasında, dizinin dibindeyim” dedi.

Seyit Demirezen’in Ankara temasları bununla sınırlı kalmadı. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’i de makamında ziyaret eden Demirezen, “Medya, İletişim ve Dijital Mecralardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, Kayseri Milletvekilimiz Sayın İsmail Özdemir’i makamında ziyaret ettim” ifadelerini kullandı. Görüşmeyle ilgili daha fazla detay verilmezken neler konuşuldu merak konusu oldu.

Mhpli Seyit Demirezen Devlet Bahçeli 3 (1)

Kaynak: Özel Haber