MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Ahmet Türk’e meydan okudu, “Alayınız siyaseten ve hukuk önünde takiptesiniz. Hodri Meydan” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ü sert bir dille eleştirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Ahmet Türk’e PKK İş Birlikçisi diyen Yalçın’ın sözleri gündem oldu.

Kayserili Vekil'den Ak Parti'ye Sert Tepki: Bu Konu Beka Meselesi! Kayserili Vekil'den Ak Parti'ye Sert Tepki: Bu Konu Beka Meselesi!

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama gündem olan MHP’li Semih Yalçın, “PKK İş Birlikçisi Ahmet Türk’e !!! Türk vatandaşlarının bazılarını ikna edebilirsiniz, kendinizi de aldatabilirsiniz ama topyekûn Türk milletini asla kandıramazsınız. Aksini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. PKK'nın siyasi acentesiyle birlikte sahnelediğiniz çirkin orta oyunu; yalan, entrika ve kirli hesaplara dayanan amaçlarınızı görüyoruz. Türk bayrağına yaptığınız saygısızlıkla, o makamda ne kadar oturacağınızı zannediyorsunuz. Müptezel Ahmet Türk ve benzerlerine sesleniyoruz; alayınız siyaseten ve hukuk önünde takiptesiniz. Hodri Meydan!!!” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi