CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Pınarbaşı'da yaptığı açıklamada resmi olmayan sonuçlara göre CHP'nin Belediye Başkan adayı Deniz Yağan'ın seçimi kazandığını söyledi.

Devlet Bahçeli’ye Sert Sözler: Memleketi Bu Hale Getirip, Suç Ortağını Bize Doğru İtmesin Devlet Bahçeli’ye Sert Sözler: Memleketi Bu Hale Getirip, Suç Ortağını Bize Doğru İtmesin

CHP Milletvekili Ulaş Karasu yaptığı açıklamada, 'Tüm Pınarbaşı hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinde vermiş oldukları oya 2 Haziran'da da sahip çıktılar. Deniz Yağan başkanımız 289 oy farkla kesin olmayan sonuçlara göre seçimi kazanmıştır. Tüm sandık sonuçlarının ıslak imzalı tutanakları elimizde. Bu süreçte bize destek olan tüm örgütümüze Pınarbaşı'lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Pınarbaşı'nda Emniyet güçlerimize Jandarmamıza teşekkür ediyorum. Öncelikle seçimin Pınarbaşımıza, Partimize, ülkemize hayırlı olmasını istiyorum' diye konuştu.

CHP Milletvekili Ulaş Karasu son olarak, 'Milletin iradesinin gaspedildiği 31 Mart'ta bugün Pınarbaşılılar en güzel cevabı vermiştir' diyerek açıklamasını tamamladı.

Muhabir: Volkan Türkmenoğlu