Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı! Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı!

Ünlü sanatçı Mustafa Keser'in usta sanatçılardan Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ve Fatih Kısaparmak için söylediği sözler büyük tepki çekti. Keser'in sözlerine kayıtsız kalamayan İbrahim Tatlıses kendisini tutamadı.

'Hayatımda Dinlemedim Çünkü Kötü Okuyor'

Sanatçı Mustafa Keser, sanat camiasını çok kızdıracak ifadeler kullandı. 3 Mart 2013'te hayatını kaybeden Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve Fatih Kısaparmak'ı hedef alan usta sanatçının sözleri çok konuşuldu.

Keser, "Fatih Kısaparmak, kendi kendine 'Türkü Baba' lakabı taktı. Türkü babalık ona kalana kadar önünde bin tane adam var" ifadelerini kullandı.

Daha sonra sanatçı çıtayı biraz daha yükselterek, "O türkü baba olacak en son adam hatta baba bile olamaz. Orhan Gencebay iyi bir müzisyendir ama iyi bir ses sanatçısı değildir. Yüzüne konuşabileceğim laflar bunlar, ben arkadan konuşmam. Müslüm Gürses Türkiye'nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor" diye konuştu.

Usta sanatçının bu sözleri bahsettiği sanatçıların hayranlarını bir hayli kızdırırken, İbrahim Tatlıses'te tepki gösterenler arasında yer aldı.

'Gündemde Kalmak İstediği İçin Bunları Yapıyor'

TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına bağlanan ünlü türkücü, meslektaşı Mustafa Keser'e şu sözlerle sert çıktı:

"Mustafa Keser'e sorun, onu sahneye çıkaran kim? İlk kez Kanal 6'daki 'İbo Şov'a çıkardım, oradan aldı yürüdü. Hadi bu soruyu ona sorun. Zamanında bana da konuşur gibi oldu ama önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum. Çok iyi bir müzisyendir, onu inkar edemem. Ancak tüm bu sanatçılar için söylediklerini hadsizlik olarak değerlendiriyorum. Gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor. Haddini bilmeli. Hayatım boyunca nankör olmadım. Kör ol ama nankör olma. Nankörleri hayatım boyunca sevmedim."

Kaynak: Haber Merkezi