Survivor All Star yarışmasına karakteri ve performansıyla damga vuran atletizmci Nagihan Karadere, aynı takımda yarıştığı Yunus Emre hakkında daha önce sosyal medyayı sallayacak açıklamalar yapmıştı. Karadere'den yine gündem olacak açıklamalar geldi.

Yaylada Çektiği Video Olay Olmuştu! MasterChef Ayşe Kadroya Girdi! Yaylada Çektiği Video Olay Olmuştu! MasterChef Ayşe Kadroya Girdi!

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!-1

'Kıskanıyorsun Kızım' Sözüyle Gündem Olmuştu

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından Survivor'da 2018, 2022 ve yıllarında yarışan kısa mesafe ve engelli koşucusu Nagihan Karadere, yarışmaya adını altın harflerle yazdırdı. Sivri dili ve dobralığıyla gündem olan sporcu aynı zamanda 'kıskanıyorsun kızım' sözüyle de bir döneme damga vurmuştu.

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!-2

Acun Ilıcalı'yla Ters Düştüğü İçin Yarışmaya Katılması Şaşırtmıştı

Geçtiğimiz günlerde Survivor'da final heyecanı yaşanmış ve şampiyon Ogeday Girişken olmuştu. İstanbul'da yapılan finale tüm survivor yarışmacıları katılırken en dikkat çeken isimlerden biri de Nagihan Karadere oldu. Ünlü Televizyoncu ve Survivor yarışmacısının sunucusu Acun Ilıcalı'yla ters düşen Nagihan Karadere'nin bu sene ki all star'a katılması survivor hayranlarını şaşırtmıştı. Karadere yeniden all starda yarışarak birçok kavgaya ve tartışmaya girdi. Özellikle Yunus Emre ile yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Karadere muhabirlerin sorduğu soruları yanıtladı.

Nagihan Karadere (1) (1)

'Darp Edildim'

Magazin Burada'nın sorularını yanıtlayan Nagihan'a Yunus Emre ile ilgili sorular yöneltildi.

Geçtiğimiz günlerde Yunus Emre hakkında paylaşımlar yaparak ateş püsküren Karadere şu ifadeleri kullandı:

"Aynı proje altında olduğumuz için konuşulacak şeyler var, konuşulmayacak şeyler var. Çok çok canım yandı. Survivor değil başka bir şeydi. Yazdığım, çizdiğim şeyler yalan şeyler ya da iftira değildi. Bazı olaylar kamera önünde olmadı çünkü ekipte yoktu o esnada... Hiçbir şekilde ben onunla muhatap olmadım. Göz göze bile gelmiyordum. Darp edildim yani. Burada Acun Bey'in veya Acun Medya ekibinin hiçbir suçu yok"

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!-4

'Normal Bir İnsan Değil'

Muhabirin 'Gelip özür dilese af yolu kapalı mı?' sorusuna ise Nagihan, "Yunus Emre normal bir insan değil. Kendisi de bunu kabul ediyor ve bundan keyif alıyor. Tehlikeli bir insanla aynı ortamda olmam yani... Canıma kastı olan bir insanla ben neden aynı ortamda olayım. Özür diledi ama yine yapıyor" yanıtını verdi

Kaynak: Haber Merkezi