Televizyon ekranlarının efsane dizilerinden Kurtlar vadisi ve Ezel’in ünlü başrol oyuncuları katıldıkları programda oynadıkları karakterlerin unutulmaz repliklerini yeniden canlandırdı. 

Usta Oyuncular Ünlü Repliklerini Canlandırdı

2009 yılında ekranlara gelen ve dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran Ezel dizisi hala büyük bir kitle tarafından tekrar tekrar izlenmeye devam ediyor. Dev oyuncu kadrosuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan fenomen dizinin efsane karakteri Ömer’e hayat veren Kenan İmirzalıoğlu Kafa TV'de Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Fenomen programında katılarak canlandırdığı karakterin meşhur repliğini söyledi. Kafa TV'de programa konuk olan bir başka efsane isim de yine ekranların unutulmaz dizilerinden Kurtlar Vadisi’nde Süleyman Çakır karakterine hayat veren Oktay Kaynarca'ydı. Kaynarca, yıllar sonra Süleyman Çakır’ın ünlü repliğini tekrarladı. 

‘Ömer İyi Çocuktu’

Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Yiğit Özşener, Barış Falay'ın yer aldığı Ezel dizisi unutulmaz sahneleri ve replikleriyle hafızalara kazındı. Kenan İmirzalıoğlu yıllar sonra herkesin dilinde olan Ömer'in meşhur repliğini tekrar söyledi.

İşte o meşhur replik;

"Ömer iyi çocuktu ama fena bir kusuru vardı insanlara fazla güveniyordu. Sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu, eğer geriye dönüp söyleyebilsem söylerdim Ömer derdim her ihanet sevgiyle başlar"

Ünlü oyuncunun canlandırmasına beğeni ve yorum yağdı.

‘Biz Racon Bilen Adamız’

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı! Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!

Öte yandan Türk televizyon tarihe damga vuran bir başka dizi Kurtlar Vadisi’nde final olmasına rağmen hala ilgiyle izlenen diziler arasında yer alıyor. Dizide Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Süleyman Çakır karakteri başrolü bile geride bırakmıştı.  43. bölümde vurulan ve 45. bölümde vefat eden Süleyman Çakır ölümünün ardından her sene anılmaya devam ediyor. Karakteri canlandıran Oktay Kaynarca, Fenomen adlı programda, yıllar sonra İstanbul Sefiri Süleyman Çakır’ın ünlü repliğini tekrarladı.

İşte o meşhur replik...

"Biz racon bilen adamız, racona göre yaşarız, karşımızda da racon görmek isteriz"

Kaynak: Haber Merkezi