Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Tepkisinde mevcut iktidara göndermeler yapan Özdağ yaptığı açıklamalarda akıllara durgunluk verdi.

Özdağ, “6 milyon Emekli ve dul/yetim ailesinin Aylık Bağlanma Oranını ve refah payını yüzde 30'lara düşüren, tarım ürünleri ithalindeki vergileri kaldırarak, Türk çiftçisini mağdur etmeye devam eden, köy okullarını kapatarak, köylerdeki çocuk seslerini yok eden, Mesleki ve Teknik okullarını dönüştürerek, sanayideki çırak-kalfa-usta mekanizmasının işleyişini kıran bu iktidarı artık sandıkta değiştirme ve gönderme zamanı gelmiştir” dedi.

Milyonlarca yabancının kaçak çalışmasına göz yumarak Türk emekçilerinin işsiz ve gelirsiz kalmasına neden olan, kar garantili KÖİ'lere milyarlarca dolar ödeme yaparken bütçedeki açığı düşünmeyen ancak konu Türk emeklisi, emekçisi, esnafı veya çiftçisi olunca bütçe açık verir diyen, Türk insanının vergilerini yurtiçindeki ve yurtdışındaki yabancılara harcayarak hayat pahalılığı altında ezilmesine neden olan, bu iktidarı artık sandıkta değiştirme ve gönderme zamanı gelmiştir” şeklinde konuştu.

İYİ Parti'de İstifa Depremi Devam Ediyor! O İsim Kim? İYİ Parti'de İstifa Depremi Devam Ediyor! O İsim Kim?

“Ülkenin her yanını AVM ve zincir marketlerin ele geçirmesini sağlayarak Türk esnafının Bağkur borcunu bile ödemeyecek noktaya getiren, Türk Milletinin vergileri artıran hatta ek vergi getiren ancak yabancıların onbinlerce ruhsatsız işyeri açmasına göz yuman bu iktidarı artık sandıkta değiştirme ve gönderme zamanı gelmiştir” diye konuştu.

Kaynak: Kurum Bülteni