Pınarbaşı seçimleri 2 Haziran Pazar günü yeniden yapılacak. Seçime sayılı saatler kala, CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin basın toplaması düzenlemişti. Toplantıda ‘5 yıllık görev süresinde 5 kere Pınarbaşı’na gitmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, her hafta Pınarbaşı’nda’ diyen Keskin’e MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen’den cevap gecikmedi.

'Pınarbaşı‘da ne işi vardır Sayın Keskin?'

Demirezen konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ın neden bu kadar sık Pınarbaşı’nı ziyaret ettiğini soran Sayın Keskin, Ankara ve Adana Büyükşehir Belediye başkanlarının yolunu dahi bilmedikleri Pınarbaşı‘na neden geldiklerini yanıtlayarak merakını giderebilir. Büyükşehir belediyemiz son beş yılda Pınarbaşı ilçemize 500 milyon TL’lik yatırım yapmıştır. İsteyenler bu yatırımların detayını Sayın Büyükkılıç’ın sosyal medya hesaplarından rahatlıkla öğrenebilir. Sayın Büyükkılıç Cumhur İttifakı desteğiyle seçilen belediye başkanı olarak, Cumhur İttifakı Pınarbaşı adayımız Menduh Uzunluoğlu‘na destek vermektedir. Peki Bandırma Belediye Başkanı’nın 870 km uzaklıkta Pınarbaşı‘da ne işi vardır Sayın Keskin?” dedi.

MHP’li Baki Ersoy’dan Şaşırtan Paylaşım Daha! MHP’li Baki Ersoy’dan Şaşırtan Paylaşım Daha!

'Bu Utanç Da Bu Zihniyete Yeter'

Sözlerini sürdüren Demirezen, “Sayın Keskin’in kasıtlı olmadığını iddia ettiği şarkıyı geceden sabaha çaldılar. Video kayıtları mevcut. Bu utanç da bu zihniyete yeter. Ayrıca bu hassasiyetleri iki ay sonra mı akıllarına gelmiştir. Bugüne dek bu hasletleriniz neredeydi? Sayın Keskin’in seçime iki gün kala son gayretlerini anlıyoruz fakat çabaları beyhudedir. Allah’ın izniyle 2 Haziran‘da aziz Pınarbaşılı hemşerilerimiz Menduh Uzunluoğlu başkanımızı tekrar belediye başkanı seçecektir” diye konuştu.

Pınarbaşı Seçimi Öncesi Mhp Ve Chp Arasında Gerginlik Büyüyor Çabaları Beyhudedir 1

Kaynak: Haber Merkezi