Türkiye’nin gündeminde yer alan Pınarbaşı’da Belediye Başkanlık seçimi son derece heyacanlı geçti. 2 adayın kıyasıya rekabet ettiği Pınarbaşı’da, heyecan son ana kadar devam etti. Türkiye genelinde milletvekilleri her iki partinin adaylarına destek vermek adına ilçeye akın etti. Ulusal ve yerel basının dikkatle takip ettiği Pınarbaşı seçimleri, ilçede bundan önce görülmemiş bir seçim atmosferine sahne oldu.

CHP’den seçim öncesi yaptıkları paylaşımlarıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, milletvekilleri ve belediye başkanları, CHP’nin adayı Deniz Yağan’a destek mesajları vermişlerdi. Seçim günü de CHP’den tam 9 milletvekili, Deniz Yağan’a destek vermek ve kritik seçim öncesi Yağan’a destek vermek üzere Pınarbaşı’nda gövde gösterisi yaptılar.

Pınarbaşı Seçimleri Sonrası Chp Pozu 2 (1)

Kayseri’de Pazar Yerinde İntihar Girişiminde Bulunan Adama Belediyeden Tepki! Kayseri’de Pazar Yerinde İntihar Girişiminde Bulunan Adama Belediyeden Tepki!

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin ve CHP adayı Deniz Yağan’dan dikkat çekecek fotoğraf karesi paylaşıldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ulaş Karasu, “Son söz daima halkındır! Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde ve Kırklareli Büyükkarıştıran beldesinde tekrarlanan seçimleri yeniden kazandık. Belediyelerimizin sayısı 409’dan 411’e çıktı!

Pınarbaşı Seçimleri Sonrası Chp Pozu (1)

Pınarbaşı’da Deniz Yağan, Büyükkarıştıran’da Ertuğrul Çamlıca başkanlarımızı, iradesine sandıkta sahip çıkan vatandaşlarımızı ve adaletin yolundan hiç ayrılmadan fedakarca çalışan partili tüm yol arkadaşlarımı yürekten kutluyorum” ifadelerini kullanarak olay olacak fotoğraf karesini paylaştı.

Kaynak: Özel Haber